PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 757
ocen
5,3 10 1 35757
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta

Jestem rozczarowana. Przede wszystkim to nie jest komedia - w całym filmie były może ze trzy zabawne linijki. Humor sytuacyjny też nie jest najwyższych lotów. Aktorsko również słabo - jak na tyle znanych nazwisk (i to w sporej części aktorów, których cenię) to wypadło to wszystko blado. Fabuła nie jest najgorsza, film jest zrobiony przyzwoicie, ale to jest taki poziom "Listów do M" (których trailer leciał w kinie przed Voltą). Miło, sympatycznie, ale miałko. Od Machulskiego oczekuje się jednak czegoś więcej, bo stać do na zdecydowanie więcej. Nie miałam ochoty wyjść z kina, nie byłam zażenowana, ale zapomnę o tym filmie za trzy dni.

Plus kompletnie nie łapię dlaczego Cezary Pazura gra dwie role (najpierw tego "żołnierza", który chce zgwałcić zakonnicę, a potem "komornika"). To jest celowy zabieg? - w sensie on też był zamieszany w ten spisek i pozował do "historycznych" zdjęć? Czy przypadkiem zagrał dwie role i ktoś od obsady myślał, że widz nie zauważy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones