PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 690
ocen
5,3 10 1 35690
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta

Zwiastun rokuje nadzieje na rewelacyjny film!
Mogłyby się też w nim znaleźć niezapomniane smaki Lublina: cebularz, paluszki, no i oczywiście Perła Chmielowa (ale tylko w brązowej butelce).
...w żadnym razie KUL oraz 40%-owa królowa 'coś tam, coś tam' Kruk!

ocenił(a) film na 7
antypis

Brzmi dobrze, nie znam tego miasta, a sądząc po zwiastunie to film zachęci mnie do jego odwiedzin ;)

Maja_90

Warto odwiedzić! Mieszkam tu i studiuję od października i uwielbiam to miasto. Codziennie dowiaduję się o nim czegoś nowego :) Kazimierz Dolny też trzeba zobaczyć tym bardziej, że jest tylko niecałą godzinę jazdy od Lublina :)

antypis

a to paluszki są smakiem znanym tylko w Lublinie?

ocenił(a) film na 5
zuz08zuz

Nie! Ale paluszki z Lubelli są najelpsze :)

muucka99

to prawda!

zuz08zuz

: D jaki uroczy nastrój zgody... czy to Lublin? : P

użytkownik usunięty
muucka99

Leee to lubella jest z lublina ??

ocenił(a) film na 5

Dokładnie tak

użytkownik usunięty
muucka99

Spoko. makarony maja wypas D

antypis

pomysł promocji miasta w filmie jest świetny, w Lublinie byłam raz o to krótko i może po filmie okaże się, że tam wrócę.. kto wie

antypis

Trudno uwierzyć, że zdecydowano się na inne polskie miasto niż Kraków albo Warszawa, szok :D

antypis

Umiejscowienie akcji w Lublinie pomoże filmowi. Jestem tego pewna, po zwiastunie jeszcze pewniejsza!

Alissses

Cebularze tylko w Lublinie. Filmu jeszcze nie widziałam ale zważywszy na piękne miasto zamierzam.

użytkownik usunięty
antypis

Mama twoja wie ze cpiesz D ??

antypis

po obejrzeniu filmu mogę stwierdzić, że takiej promocji Lublin nigdy nie miała, barwo dla twórców za malowniczo pokazane miasto i okolice

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones