PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 455
ocen
7,9 10 1 222455
8,2 45
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Joe Cabot celuje w Mr. Orange będąc przekonanym, że to szpieg glina. Mr. White jest innego zdania
i broni freddy`ego celując w Joe. Eddie Cabot broni ojca i celuje w Mr. White. Wystrzeliwują
jednocześnie i wszyscy leżą na ziemi zakrwawieni razem z synem Joe. Przecież nikt w niego nie
celował?

Rafal_Janczukowicz

Gdzieś napisali, że zapomnieli o tym lecz Tarantino chciał to zostawić bo podobało mu się, ze nikt nie zastrzelił Eddiego

ocenił(a) film na 7
Alcohol69

A nie strzelał czasem Mr Pink, który zaraz po strzelaninie wychodzi spod podestu?

ocenił(a) film na 10
sukinkotek

On sie do tego nie mieszał

sukinkotek

Sprawa jest niejasna. Mr Pink wychodząc spod podestu ma pistolet w dłoni, więc to on mógł zabić Eddiego. Z drugiej strony Mr White, po oddaniu strzału do Joe, będąc już postrzelonym, jakby kieruje broń w stronę Eddiego i (chyba) oddaje strzał, więc Eddi mógł zginąć z ręki Mr White'a.

ocenił(a) film na 7
Gemini_2

Kocham takie akcje. Siedzę w ogrodzie, lekko wypity w sobotni wieczór i nagle dostaję na maila powiadomienie o odpowiedzi do postu, napisanego przeze mnie pięć lat temu, do filmu, który mi się podobał, ale ledwo pamiętam :)

ocenił(a) film na 9
sukinkotek

to teraz masz jeszcze jedno powiadomienie 8 lat po :-)

sukinkotek

i dziewięć lat po

ocenił(a) film na 7
ivaz

Pozdrowienia z Parku Mamuta w Dolni Morava ❤️

(Jak ktoś mnie zawoła za kolejne kilka lat, to sobie przypomnę, że byłem ;)

ocenił(a) film na 9
sukinkotek

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Gemini_2

Tez tak uważam

ocenił(a) film na 9
Rafal_Janczukowicz

Jakbyś oglądał uważnie to byś zobaczył że Mr.White strzelał dwa razy.Zabił Joe i Eddiego musiałem obejrzeć to w zwolnionym tempie żeby to wyczaić.

ocenił(a) film na 9
EasyRider329

Rzeczywiście, masz racje. A ja myślałem,że to Mr.Pink schowany pod tym podestem strzelił w tego, w kogo nikt nie celował, czyli Eddie'go, bo wiedział, że to bedzie najsprytniejsze i po śmierci każdego z tamtej trójki z pistoletami bedzie mógł spokojnie uciec. Brawa za czujnośc :)

gimlord123

i to byłoby o wiele ciekawsze zakończenie

ocenił(a) film na 9
gimlord123

Dokładnie o tym samym pomyślałem szkoda ze tak się nie stało.

ocenił(a) film na 10
Gentlemanhoopek

to by było głupie i nielogiczne

ocenił(a) film na 9
EasyRider329

Pan white owszem strzelil dwa razy ale w zwolnionym tempie widać, że nie trafil w nikogo bo oddal strzaly miedzy nich, więc scena troche na sile zrobiona...

użytkownik usunięty
Rafal_Janczukowicz

Mr. White oddał 2 strzały. Obejrzyj tą scenę jeszcze raz.

ocenił(a) film na 8
Rafal_Janczukowicz

jeden chyba strzelił dwa razy

ocenił(a) film na 9
Rafal_Janczukowicz

Też na zwróciłam uwagę, ale po obejrzeniu końcówki drugi raz zauważyłam, że Mr White oddaje dwa strzały

użytkownik usunięty
Dziki_Imbir

a nie zrobili czasem numeru jak z wystrzałem Solo w Nowej Nadziei? Jakoś to delikatnie "poprawili" do wydania DVD? Przecież inaczej Tarantino by nie mówił w wywiadach, że o tym zapomnieli, ale co tam ;P Muszę sobie przypomnieć ten film...

ocenił(a) film na 9

Oj przykro mi, nie wiem o co biega z Solo ;) Edit: ale przypomnienie sobie Psów polecam bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones