PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32925}

Władca świata

Master of the World
5,5 282
oceny
5,5 10 1 282
Władca świata
powrót do forum filmu Władca świata

Gdy przypadkiem trafiłem na ten film o dziwnej godzinie na kanale gdzie poza starociami nie było nic więcej do oglądania byłem podwójnie zadowolony. Pierwsze ekranizacja fantastycznej prozy, drugie mało znana z ciekawą obsadą panów wtedy dobrze znanych w kinie lepszym czy gorszym. Pomysł był niezły. Podniebny Nemo w dodatku archetyp pana który w imię wyższych celów dla dobra ludzkości podejmie każde środki a jego metody i działanie jest jedynie słuszne więc chętnie sięgnie po absolutną władzę. Niestety film ten był zwyczajnie nudny mało wyrazisty w ukazaniu sedna sprawy bohaterzy nijacy a dramat sytuacji mało przejmujący. Więc choć z ciekawością oglądałem to szybko traciłem z czasem zainteresowanie a efekty mnie nie zachwyciły zbytnio. Brakowało tu charyzmy i zaangażowania w produkcję a szkoda. Nie mniej można obejrzeć z tej samej ciekawości co mnie dopadła choć prędzej poleciłbym przeczytać prozę na podstawie której powstał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones