PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 282
oceny
8,4 10 1 527282
8,0 39
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Hobbit gorszy

ocenił(a) film na 9

LOTR jest wspaniały.

użytkownik usunięty
Sizimtriox

nie. Tylko DP

ocenił(a) film na 10

dla mnie powrót króla do najlepsza czesc LOTR

użytkownik usunięty
MumciurMaster

Cóż za elokwentna wypowiedź...

MumciurMaster

Obejrzałem całą trylogię w wersji reżyserskiej (w innej obecnie się nie opłaca). LOTR po prostu kopie dupę pod każdym względem - wykonanie, fabuła wreszcie (a może przede wszystkim) efekty specjalne... Bitwa o Minas Tirith to kawał fenomenalnej roboty. Nazgule fruwający wokoło, wilczy łeb, sama obrona miasta i ogromna żołnierzy walczących po obu stronach wkopują w fotel... Weta Digital pokazała w tej części niesamowity kunszt. Możecie podziwiać bitwę o Helmowy Jar w dwójce, ale to "Powrót Króla" wygrywa palmę pierwszeństwa o lepszy obraz bitewny.

Do wszystkich trzech części starałem się podejść za jednym seansem - nie dało rady... Niemniej jednak wszystkie ukończyłem (na każdą schodziło mi dwa dni). Cała trylogia jest niesamowita. Za filmowego "Hobbita" jeszcze się nie zabrałem, ale mam nadzieję, że i tu jackson pokazał pazur... Wszystkie elementy trylogii "LotR" sumarycznie oceniam na 9/10, bo połówek nie ma...

użytkownik usunięty
drill90

oj to na Hobbicie się zawiedziesz...

ocenił(a) film na 10

NAPEWNO SIE ZAWIEDZIE

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

The best of :D

użytkownik usunięty
MumciurMaster

Ja dużo bardziej bawiłem się na trylogii Hobbita . Moja zestawienie od najsłabszej ( co nie znaczy że któraś część jest słaba ) do najlepszej wygląda tak . WŁADCA PIERŚCIENI DRUŻYNA PIERŚCIENIA, WŁADCA PIERŚCIENI POWRÓT KRÓLA, HOBBIT PUSTKOWIE SMAUGA, WŁADCA PIERŚCIENI DWIE WIEŻE, HOBBIT BITWA PIĘCIU ARMII i najlepsze wg mnie HOBBIT NIEZWYKŁA PODRÓŻ .

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

w LOTR włożono serce w hobbita CGI

ocenił(a) film na 10
Raz3e

to prawda widac ze w LORT włozono serce postarali sie chcieli poprostu zrobic dobry film oczywiscie kasa tez sie liczyła zeby zarobic zeby trylogia zarobila ale chcieli dac rozrywke ludziom zalezało im na widzach zeby była i rozrywka i fabuła fajna w hobicie to głównie CGI czyli tylko dobra rozrywka fabuła tez fajna tylko mniej staranie zrobiona głowie komputer ja lubie w kinie głownie efekty praktyczne uwielbiam je grafika komputerowa w ostatecznosci

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

MumciurMaster ale dlaczego ocena dla filmu władca pierscieni powrót króła to u ciebie 9/10 10/10 ma byc i koniec ten film to arcydzieło przecież

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

szczesze nie pamietam kiedy ostatnio ogladałem hobitta rok temu a władce ogladam codziennie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones