PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104521}

Władca lalek 2

Puppet Master II
5,6 1 368
ocen
5,6 10 1 1368
Władca lalek 2
powrót do forum filmu Władca lalek 2

4/10

ocenił(a) film na 4

Dla mnie trochę rozczarowanie. Druga część podobała mi się mniej niż pierwsza. Nie podobało mi się kilka pomysłów i moim zdaniem film trochę marnie upodobnił się w niektórych kwestiach do Draculi. Trochę zbyt szablonowa ta część. Na plus zaliczam postać Toulona, która jest bardzo tajemnicza (w zasadzie to im dalej tym bardziej). Jego przemowy do lalek nadają temu filmowi niezły smaczek. Swoją drogą lalki prezentują się ponownie ciekawie, są całkiem brutalne dlatego jest kilka mocniejszych scen. Nie podoba mi się jednak fabuła tego filmu i trochę słabe, mało żwawe tempo akcji. "Powrót zza grobu" Toulona trochę sztampowy... zakończenie mnie całkiem rozczarowało. Cóż, dla mnie ten film trochę za bardzo skupił się na postaci Toulona a za mało na jego lalkach, które powinny być esencją tego filmu. Moja ocena: 4/10.

Shady_Yo

O Pan z horror.com.pl ;]

ocenił(a) film na 4
Mashala

;) W zasadzie to z filmwebu, bo tutaj znacznie dłużej mam konto.

Shady_Yo

Przepraszam, mój błąd. :)

ocenił(a) film na 6
Shady_Yo

Bo ja wiem czy powrót Toulona zza grobu jest sztampowy. Pod względem klimatu to mi osobiście pasowało. W ogóle ta część zdaje się być pod względem klimatu bardziej "wariacka" niż część pierwsza. Końcówka to już w ogóle byłą dla mnie dziwaczna i byłaby dobrą bazą dla sequeli... ale twórcy woleli porzucić ten pomysł i dać nam część 4 i 5 które wyszły jak wyszły.
Ja osobiście sie nie rozczarowałem. Moim zdaniem sequel trzyma poziom poprzednika i fakt, ten film jest szablonowy, ale pewnie dlatego bo twórcy chyba sami wtedy nie wiedzieli w którą strone chcą poprowadzić serie. Dla mnie to sequel który ma wszystkiego więcej.

Shady_Yo

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones