PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469369}

Włoski kochanek

Latin Lover
5,6 530
ocen
5,6 10 1 530
Włoski kochanek

Saverio Crispo, wielki włoski aktor filmowy nie żyje od dziesięciu lat. Jego cztery córki, które miał z różnymi kobietami w różnych zakątkach Europy, spotykają się w wielkim domu rodzinnym aktora znajdującym się w małym apulijskim miasteczku. Włoska córka ze swoim nieoficjalnym partnerem, córka francuska z najmłodszym z trójki swoichSaverio Crispo, wielki włoski aktor filmowy nie żyje od dziesięciu lat. Jego cztery córki, które miał z różnymi kobietami w różnych zakątkach Europy, spotykają się w wielkim domu rodzinnym aktora znajdującym się w małym apulijskim miasteczku. Włoska córka ze swoim nieoficjalnym partnerem, córka francuska z najmłodszym z trójki swoich dzieci, z których każde ma innego ojca, hiszpańska córka jako jedyna wyszła za mąż, ale jej małżonek nieustannie ją zdradza, ostatnia córka pochodzi ze Szwecji, a ojciec nigdy jej nie widział.  Przyjeżdżają również dwie wdowy po aktorze, pierwsza żona włoska, która wróciła do niego po latach i opiekowała się nim na starość oraz hiszpańska aktorka, z którą ożenił się za czasów włoskich westernów. Żadna z córek tak naprawdę nie poznała sławnego ojca, ale każda z nich stworzyła sobie jego wyimaginowany obraz i kochała go w poszczególnych etapach jego wspaniałej kariery. W czasie obchodów rocznicowych, kiedy wszyscy czekają jeszcze na przyjazd piątej córki – Amerykanki, której przynależność do rodziny została określona dzięki badaniom DNA – pojawia się Pedro del Rio, kaskader, który okazuje się znać głównego bohatera lepiej niż ktokolwiek inny. Pośród konferencji prasowych, projekcji i nocnych zwierzeń kobiety wielkiego artysty rywalizują ze sobą w atmosferze pełnej emocji i tragikomicznych sytuacji.

Włoski kochanek zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

studio
Apulia Film Commission (wsparcie) / Lumière & Company / Ministero per i Beni e le Attività Culturali (MiBAC) (wsparcie) / więcej
tytuł oryg.
Latin Lover
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.