PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638389}

Wściekłość Yeti

Rage of the Yeti
2,2 631
ocen
2,2 10 1 631
Wściekłość Yeti
powrót do forum filmu Wściekłość Yeti

....' Atak śnieżnych potworów' leci na Canal + telewizji której trzeba nie mało zapłacić aby móc ją oglądać. Od C+ oczekiwał bym znacznie wyższego poziomu emitowanych filmów a tak bardzo podobny poziom można obejrzeć w tv PULS ale tam mamy rozrywkę za free. Film bardzo słaby, efekty żenujące. Musze się przyznać że nie dotrwałem do końca i może od połowy film się rozkręcił albo zaciekawił mocniej ale szczerze w to wątpię.

ocenił(a) film na 1
skopczynski

To masz szczęście, bo nic Cię nie ominęło :) Faktycznie, na C+ pojawia się coraz więcej tego typu filmów... Niestety.

ocenił(a) film na 1
skopczynski

niedawno emitowali megahit drapieżnik wykuty z lodu i jeszcze cos o szkieletach dinozaurów siejących postrach w ameryce. Ja tez muszę się poważnie zastanowić nad przedłuzeniem abonamentu C+

ocenił(a) film na 1
skopczynski

Po obejrzeniu pierwszych 10 minut, nie mogłem uwierzyć, że taki film jest emitowany na C+. Jak zobaczyłem efekty z tym całym śmiesznym YETI, to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. I gatunek horror, a ja się cały czas śmiałem z zażenowania tym filmem. Tragedia, nie można tego inaczej ocenić niż 1/10.

ocenił(a) film na 3
skopczynski

Ilość użytkowników C+ raczej nie spada od kilku lat, niestety jakość filmów jakie nam serwuje ten kanał jest na równi pochyłej. Jak zauważył już założyciel tematu, tego typu "hitów" mamy pod dostatkiem na TV Puls, Tele 5, TV 4, Polonii 1, TVS itp. stacjach.
Nazwa zobowiązuje do prezentowania rozrywki na wyższym poziomie i liczę, że ktoś na "górze" w C+ zauważy, że nie warto robić starych, jak również nowych abonentów w balona.

skopczynski

Niestety, ale Canal+ już od dłuższego czasu ma takie odchyły i po prostu nie mogą sobie odmówić serwowania nam takich hitów. Po obejrzeniu "Thor: Młot bogów" już nawet nie próbuję się brać za tego typu produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones