PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1044}

Wściekły Byk

Raging Bull
7,8 64 672
oceny
7,8 10 1 64672
8,4 33
oceny krytyków
Wściekły Byk
powrót do forum filmu Wściekły Byk

7/10

ocenił(a) film na 7

Gra De Niro- bezbłędna, jednak tylko to w sumie mi sie podobało. Sama fabuła to nic nowego, od samego początku można się domyśleć, jak się skończy owa historia. Oczywiście sam film jest wart obejrzenia dla samej roli głównego bohatera

xoxodrillo

Przecież to biografia więc ameryki nie odkrywasz w tym momencie.Boże

ocenił(a) film na 7
xoxodrillo

aktorzy zagrali wspaniale, co niestety nie zmienia faktu że film jest zwyczajnie nudny.

ocenił(a) film na 7
hum_kryk

kondi, doskonale wiem, że to film biograficzny, ameryki nie odkrywasz w tym momencie :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
xoxodrillo

ja bym jeszcze dodał Pesciego, jak zwykle bezbłędny. ale ogólnie zgadzam się. Spodziewałem się czegoś więcej...

ocenił(a) film na 7
xoxodrillo

a jako dramat sportowy - Wściekły Byk czy Rocky ?

ocenił(a) film na 7
xoxodrillo

podpisuje sie pod tym rekoma i nogami. pozdr

ocenił(a) film na 10
sigon

Jak ten film byl nudny i nie wciagnela Was gra aktorska to ja nie wiem.... Najbardziej realistyczny film ever, gdzie ludzkie problemy wylaza poza ekran. Pieknie pokazany swiat sportu, wszystko bezpardonowo. Dla mnie 10/10 bo absolutnie nie ma sie do czego przyczepic a ujecia mistrzowskie! Duzo ludzi odnosi ten film do Rockiego. Rocky to raczej lajtowa komercyjna wersja filmu bokserskiego, idealna w swojej klasie i dla mnie super, ale ten film to zupelnie cos innego, nie wiem jak moze nudzic, skoro go sie chlonie. Ja mu dalem 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones