PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1044}

Wściekły Byk

Raging Bull
7,8 64 677
ocen
7,8 10 1 64677
8,4 34
oceny krytyków
Wściekły Byk
powrót do forum filmu Wściekły Byk

garda

ocenił(a) film na 9

naiwne sceny walki. Jaki bokser dałby się obijać niczym worek ziemniaków zapominając o gardzie ?

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Jake La Motta :)

ocenił(a) film na 9
Kamileki

nawet jak La Motta obijał przeciwnika to oni też ne trzymali gardy..

ps dzisiaj oglądając ojca chrzetnego zauważyłem że jest plakat w tle z zapowiedzią walki La Motty ;p To chyba scena przed zamachenm na Vito

KopsonKrk

Cóż taki styl pana La Motty, a co do scen walk. Nadmienić należy iż pan De Niro stoczył 3 profesjonalne walki bokserskie, z czego dwie wygrał i to właśnie trening pod okiem pana Motty dał taki rezultat iż aktor zmienił się w profesjonalnego pięściarza. Film zasługuje na wysoką ocenę, obsada, reżyseria itd. Moja ocena to 8 ponieważ pan La Motta byl piep*** bucem, ktory obijał żonę i miał ogółem nierówno pod kopułą i to w głównej mierze złożyło się na taką ocenę. Poza tym, pan LM. to legenda boksu.

ocenił(a) film na 9
knight_of_ni

dzisiaj ktoś walcząc w taki sposób nic by nie osiągnął

ocenił(a) film na 7
KopsonKrk

chyba odwrotnie, bo obecnie nie kojarzę żadnego mistrza chowającego się za podwójną gardą

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed_

Widziałem kiedyś walkę Derecka Chisory z jednym z braci Kliczko. Chisora walczył i się starał, a Kliczko klinczował wykorzystywał przewagę zasięgu i chował przed Brytyjczykiem jak tylko mógł. Był to przykry widok. Takie coś psuje piękno boksu zupełnie jak parterowcy, którzy boją się walczyć w stójce psują MMA.

ocenił(a) film na 7
DonDominik

Zdaje się że wtedy Kliczko walczył z kontuzją i owszem nie była to ładna walka ale i tak wygrał ją zdecydowanie na punkty i zasłużenie

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed_

Nigdzie nie zaprzeczałem, że wygrał. Po prostu żal było oglądać jak Brytyjczyk się stara, a Kliczko uderza tylko ciosami z dystansu w którym Chisora go nie dosięga, a jak przeciwnik poszedł, to tylko klinczował. To była kwintesencja antyboksu. Dziwię się, że się Ukrainiec nie dostał jakiegoś upomnienia od sędziego.

ocenił(a) film na 4
knight_of_ni

La Motta pomagał w stworzeniu filmu który de facto go szkalował?

ocenił(a) film na 4
okmanek

Rzeczywiście był idiotą.

ocenił(a) film na 8
okmanek

Po prostu nie miał nic do stracenia lub miał wyrąbane na opinie innych:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones