PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800210}

Wśród chwastów

Mauvaises herbes
7,5 11 099
ocen
7,5 10 1 11099
Wśród chwastów
powrót do forum filmu Wśród chwastów

odruchy wymiotne.
Powinna być oznaczona - TYLKO DLA WIDZÓW PONIŻEJ 8 ROKU ŻYCIA. I z zakazem wpuszczania na seans starszych bo mogą ze złości zdemolować kino.
Zamysł pewnie był szlachetny ,ale wykonanie koszmarne.Nie mam nic do Irańczyków ,ale tego Kheirona wystrzelił bym w kosmos by nigdy już nic nie nakręcił :)
Deneuve z Dussollierem dostosowali się do poziomu twórcy.
Dramat.Zdecydowanie odradzam.

ocenił(a) film na 2
clarencefilmweb

I jeszcze coś.To chyba najgorszy francuski film jaki w życiu widziałem.Niestety :)

ocenił(a) film na 4
clarencefilmweb

I musieli wcisnąć wątek pedofilski związany z KK.
Wątek nie mający związku z opowiadaną historią.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Miał związek z głównym bohaterem, będącym w katolickim sierocincu

ocenił(a) film na 4
wojtek_2011

Więc twierdzisz że główny bohater był ofiarą pedofila?

nawieczor

Absurdem to jest uważać, że samobójstwo przyjaciela w dzieciństwie przez kiecuchowatego pedofila nie ma żadnego związku z głównym bohaterem.
Pewnie ty zaraz zapomniałbyś widoku wiszącego przyjaciela...

pawelk1504

"Kiecuchowaty pedofil" - to tylko i wyłącznie pańskie uprzedzenia, o tym w filmie nie ma. Podpada to pod mowę nienawiści, która jest KARALNA.

normajeane

W katolickim sierocińcu to niby do kogo zakonnica wysłała jego przyjaciela? Rozpinany suwak przed chłopczykiem co oznaczał?
Tylko kiecuchowatego pedofila.
Więc jakie tu są moje uprzedzenia, czy nakłanianie do czegokolwiek?
Nie zrozumiałaś lub przegapiłaś scenę, to po co zabierasz głos...

pawelk1504

Człowieku - zastanów się sto razy, zanim kogokolwiek znieważysz w internecie - czy to personalnie, czy grupowo. Stop mowie nienawiści!!!

nawieczor

A jego przyjaciel powiesił się dla zabawy ???

ocenił(a) film na 4
magdalena_borowik

Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Wątek pedofilii w schronisku dla dzieci w Maroku, został wprowadzony tylko po to, aby zrównoważyć dramatyczny drugi wątek w filmie: pedofilii w rodzinie muzułmańskiej.
Zresztą kamera nie pokazuje twarzy tego pedofila ale wiadomo że jest on cywilnym pracownikiem sierocińca więc może być również marokańczykiem.

ocenił(a) film na 9
nawieczor

tak Cię to boli? to trzeba było film uważnie oglądać :)

ocenił(a) film na 7
clarencefilmweb

Świetny film, poruszający poważne sprawy w lekki sposób, bez natretnej dydaktyki

ocenił(a) film na 8
wojtek_2011

pewnie, ze świetny, koledzy hejtujący z PiSu , to jasne, nie podobają im się inne kultury i najeżdżanie na kościół

ocenił(a) film na 2
ana_ax

Prosze nie insynóować.My ministranci i asystenci Maciory sroce spod ogona nie wypadliśmy.
My jezdeśmy jak orły bjałe,zafsze biauo-czerwone.Nie jednemu sókienkowemu słórzyliśmy i w kosciele i w zakrystii.
Naszym znakiem rozpoznawczym jest medalik z Jarosławem Wiecznie Dziewicom.
Film były świetny gdyby wystempowali w nim sami biali Polacy bo Polska jest najwarzniejsza.
Ić dziedzko i nie gżesz wiencej ... :)

ocenił(a) film na 2
wojtek_2011

Jeśli nie widziałeś tu Wojtku natrętnej dydaktyki znaczy żeś jest niewidomy i niesłyszący
albo
jesteś nałogowym oglądaczem TVP .
Wśród "trudnych dzieci" zabrakło tylko czerwonoskórej Pocahontas,czarnej Aborygenki i białego Lapończyka.
Przykro mi ,że mam inne zdanie na temat filmu ,ale już dawno wyrosłem z lat szczenięcych :)
Ciekawszych filmów życzę Ci w Nowym Roku :)

clarencefilmweb

Jestem starym DKF-owcem,swoją edukację i fascynację kinem zacząłem w połowie lat 70-tych ubiegłego wieku,zabawnie tokujesz ,niczym istota z przerośniętym ego :)

ocenił(a) film na 2
magdalena_borowik

No i co niby ma znaczyć to podkreślenie fascynacji kinem od ponad 40 lat ? Ze staruchom też się film mógł podobać ?
Jeśli dobrze odczytuję to jako też staruch doradzam mniej zainteresowania obcym ego,a bardziej swym zdziecinnieniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones