PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669033}

W ciemno

Out in the Dark
7,2 2 588
ocen
7,2 10 1 2588
W ciemno
powrót do forum filmu W ciemno

firm rewelacyjny. nie zgadzam się z opinią powyżej.
film pokazuje wszystkie te wątki bo takie właśnie jest życie - totalnie skomplikowane.
naprawdę polecam.
oczywiście wolałbym, żeby się skończył dobrze...

marcinpaprowski

Hm, w sumie zakończenie nie jest do końca jednoznaczne. Myślisz, że nigdy już się nie spotkali?

ocenił(a) film na 10
marcinpaprowski

oczywiście, że się spotkali, przecież powiedział, że będzie na niego czekał.. przecież nie zamknęli go w więzieniu, za to, że uciekał przed policją, biorąc pod uwagę kim był jego ojciec :) o tak dla mnie zakończenie jest jak najbardziej optymistyczne :)

ocenił(a) film na 9
Dorisska13

No właśnie można polemizować. Mógł z dobroci pomóc mu w ucieczce, a potem zostać. W końcu w kraju miał dobrą pracę i rodzinę, więc decyzja o wyjeździe wcale nie była prosta i jednoznaczna, tym bardziej że nie znali się zbyt długo.

ocenił(a) film na 10
Ush

...hmmm myślę, że to właśnie najlepsze zakończenie jakie mogli zrobić.. bo gdyby był taki oczywisty happy end, mogłoby być zbyt bajkowo.. a z 2 strony ja cały film tylko czekałam aż go zabiją (wiadomo jak kończy się większość filmów o tej tematyce:/), i im dalej tym bardziej się bałam o Nimra.. a tu niespodzianka.. pozytywne zakończenie ale znów nie bardzo lukrowane.. po prostu świetny film.. w dodatku jak dla mnie Roy zagrał niesamowicie realistycznie... uwielbiam do niego wracać..

ocenił(a) film na 7
marcinpaprowski

zakończenie jest otwarte i chyba to najlepszy wybór jeśli chodzi o ten film. Każdy może sobie sam wyobrazić to, co chciałby żeby dalej się wydarzyło.

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Nie sadzilem ze ten film tak mi sie spodoba no ale zakonczenie zaskakuje, moze by tak 2 czesc nakrecic? :)

ocenił(a) film na 7
Adasko94

Obawiam się, że ciąg dalszy optymistyczny nie będzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones