PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564312}

W kosmosie nie ma uczuć

I rymden finns inga känslor
7,4 5 118
ocen
7,4 10 1 5118
W kosmosie nie ma uczuć
powrót do forum filmu W kosmosie nie ma uczuć

Filmów na które trafia się przypadkiem na jakimś dziwnym kanale i ogląda z ciekawością do końca. A potem ma się satysfakcję, że oglądnęło się coś fajnego, mniej znanego i nie produkcji USA. Leciało dzisiaj chyba na FILMBOX coś po 8 rano, nie oglądałem nawet od początku.

pi0trek_2

no dokładnie, ja tak samo, trafiłam przypadkiem i też nie od początku ale już obejrzałam do końca i bardzo mi się spodobał :)

ocenił(a) film na 6
pi0trek_2

i u mnie też tak było,na początku nie oglądałam dośc uważnie, ale coś mnie do niego ciągnęło i w końcu wciągnęło do końca :D

ocenił(a) film na 8
pi0trek_2

Haha, mam dokładnie takie samo wrażenie. Przypadkowe wolne popołudnie, przypadkowy kanał i akurat coś dobrego. Też nie widziałam od początku. Włączyłam, byleby coś leciało w tle, a tu z minuty na minutę historia mnie coraz to bardziej pochłaniała. I nawet teraz, gdy całkiem przypadkiem zobaczę w telewizji tytuł "W kosmosie nie ma uczuć" to nie ma opcji, żebym potraktowała go obojętnie. Film widziałam dobre kilka razy, ale do tej pory mam ochotę na jeszcze kilka. A w ostatniej scenie jestem zakochana - mega pozytywna ;)

ocenił(a) film na 8
maiahaoo

Wiem co czujesz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones