film

W królewskim stylu

The Royal Treatment
2022
1h 35m
5,1 5 100
ocen
5,1 10 1 5100
Właścicielka nowojorskiego salonu fryzjerskiego Isabella poznaje księcia Thomasa z Lavanii, który właśnie szykuje się do ślubu. Zobacz pełny opis
W królewskim stylu zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

W królewskim stylu
Zwiastun nr 1
nr 1 2021-12-22T09:00:40 https://fwcdn.pl/webv/99/81/59981/59981.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/55/10005055/The_Royal_Treatment___Official_Trailer___Netflix.vp9.1080p.webm

Isabella ma własny salon fryzjerski i nie boi się mówić tego, co myśli. Z kolei książę Thomas ma własny kraj i wkrótce się żeni – bardziej z rozsądku niż z miłości. Kiedy Izzy zostaje zaangażowana do wykonania stylizacji na królewski ślub, nasza bohaterka i czarujący książę odkrywają, że aby odzyskać kontrolę nad własnym przeznaczeniem, muszą podążać za sercem.

dystrybucja
Netflix
studio
Focus Features International (FFI) / Netflix
tytuł oryg.
The Royal Treatment
inne tytuły
Zdjęcia do filmu nakręcono w Dunedin (Nowa Zelandia).
Okres zdjęciowy trwał od lutego do maja 2021 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przewidywalny maksymalnie, ale lekki i przyjemny, nagrany w zupełnie innym stylu niż wszystkie amerykańskie komedie romantyczne.
A jeśli komuś przeszkadza multi kulti, to raczej ma problem ze sobą :) bo dzisiejszy świat jest kolorowy i różnorodny.

Oczekiwałam odmóżdżacza i to też dostałam + fajne kadry, dużo...

Gniot

ocenił(a) film na 2

Dawno nie widziałam taaak kiepskiego filmu. Aktorzy grali tak jakby wzięto ich z ulicy i na kartonach za kamerą pokazywano im tekst :| chemi miedzy księciem a fryzjerką (która nawet nie starala się dobrze trzymac nożyczek) było tyle co kot napłakał. Przykro bo miałam ochotę na cos lekkiego, a bardzo cięzko sie to...

Produkcja z 2022, zawiera wszystkie typowe elementy dla produkcji Netfliksa ostatnich lat... Po godzinie 17 minutach i 29 sekundach pojawia się ostatni brakujący wątek ;).
Rażący miksem geograficzno- kulturowym (o ile można użyć w ogóle takiego słowa). Sztuczna gra, amerykański humor nowych "komedii" szczypie w oczy.

Nie

ocenił(a) film na 2

Próbuje być lekkie i zabawne. Nie jest. Udaje. I ten książę - kompletnie pozbawiony klasy.

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 1

Bardzo kiepska gra aktorska.. Główna bohaterka jest tak urocza i wiecznie uśmiechnięta, że drażni i ciężko uwierzyć w jej autentyczność. Jej pracownice pozostawie bez komentarza, bo to właśnie dzięki nim nie wytrwałam nawet godziny tej męczarni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones