PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005055}

W królewskim stylu

The Royal Treatment
5,1 5 073
oceny
5,1 10 1 5073
W królewskim stylu
powrót do forum filmu W królewskim stylu

Produkcja z 2022, zawiera wszystkie typowe elementy dla produkcji Netfliksa ostatnich lat... Po godzinie 17 minutach i 29 sekundach pojawia się ostatni brakujący wątek ;).
Rażący miksem geograficzno- kulturowym (o ile można użyć w ogóle takiego słowa). Sztuczna gra, amerykański humor nowych "komedii" szczypie w oczy.

ocenił(a) film na 9
Jacek_Dominczyk

Ale trzeba być smutnym człowiekiem z kijem w dupie, żeby tak ocenić taki fajny film.

ocenił(a) film na 4
SurowyKrytykRomek

Ale trzeba być smutnym człowiekiem z kijem w dupie, żeby nie wiedzieć, ze każdy może mieć własną opinie, a to co podoba się nam niekoniecznie musi innym:).

Jacek_Dominczyk

Właśnie do tej godziny 17minuty i 29 sekundy nie byłam pewna czy to aby produkcjs Netflixa... Ale wtedy z nienacka wyskoczył on.. Brakujący element Binga Netflixowego

weronika_wrazen

Błagam, przeszkadza wam to że drugoplanowy bohater wspomina o tym ze w młodości miał kochanka. Nawet nie jest on pokazany, tylko w sumie dyskretnie wspomniany. Ja również mam wątpliwości do wielu spraw, ale przecież bez przesady. A potem się dziwicie jak niektórzy np w Newsweeku nazywają takich jak Wy oszołomami.

ocenił(a) film na 7
wojtek40i4

Oj tak. Ale przecież potem będą pisać "jestem tolerancyjnx, ALE..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones