PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11500}
7,3 57 865
ocen
7,3 10 1 57865
6,7 9
ocen krytyków
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju
powrót do forum filmu W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

mogę go oglądać tysiąc razy , sto tysięcy i zawsze będzie to miło spędzony czas. Nie wiem co ten
film ma w sobie, ale mi daje niewiarygodne szczęście ducha. Bardzo zabawny, optymistyczny,
beztroski oraz świąteczny film. No i Clark Griswold w najlepszej formie plus kuzyn Eddie, który jest
genialny. Polecam ten film każdemu, może i Ty znajdziesz magię tego filmu, którą ja znalazłem
dawno, dawno temu....i trwa ona do dziś...

ocenił(a) film na 10
paulik37

100% poparcia. Odpalam sobie ten film w każde święta i ryję ze śmiechu, jakbym oglądał za pierwszym razem. Klasyk.

ocenił(a) film na 10
paulik37

najlepsza komedia o świętach, popieram

ocenił(a) film na 10
paulik37

Podpisuje sie pod tym, uwielbiam ten film. Jest tak bardzo swiateczny, ze dzieki niemu czuje sie magie swiat. Moge go ogladac co roku i nie ma takiej sytuacji jak w wielu innych produkcjach, ze juz sie nim przejadles i nie chce sie go znow wlaczyc. Wspaniala produkcja

ocenił(a) film na 8
paulik37

Też uwielbiam.
Najlepsze filmy o świętach Bożego Narodzenia to przede wszystkim te:
To wspaniałe życie 1946 imdb 8.7
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju 1989 imdb 7,6
Kevin sam w domu 1992 imdb 7,5

paulik37

Chevy Chase swego czasu oznaczał gwarantowaną zabawę.

ocenił(a) film na 10
ChubakaCieLubi

W latach `80 bez dwóch zdań!

paulik37

Ja "lecę" z tym filmem już tyle lat..że wstyd się przyznać. Obowiązkowo raz (a najlepiej DWA) przed świętami. Mam do niego nie tylko sentyment ale i ogromną słabość. Mimo oglądania go setki razy zawsze mnie rozśmieszy. Znam go na pamięć, a nigdy nie wieje nudą :) Film ma w sobie "to coś"..świetna gra aktorska, potrafi rozśmieszyć, piękne świąteczne detale i dekoracje (zawsze podczas oglądania marzy mi się taki dom)...ah... Faktycznie magiczny film..

ocenił(a) film na 10
korciapl

Kultowa świąteczna komedia ze świetną obsadą. Zabawne dialogi,zwariowani bohaterowie,zimowe krajobrazy ,pies i wiewiórka. Oglądałem wiele razy i zawsze chętnie co roku ponownie oglądam. Film absolutnie nie nudzi,wręcz przeciwnie wciąż bawi. Masz rację to magiczny film.

paulik37

Ja też już w tym roku odpaliłem :) Seans z Griswoldami to przedświąteczna tradycja. Szkoda tylko, że wydanie na DVD nie ma polskiej ścieżki lektorskiej (chociaż jest plus w postaci ścieżki z komentarzem aktorów), bo jednak ten film kojarzy mi się z oglądaniem go w telewizji właśnie z lektorem. P.S.: Wesołych Świąt! :)

ocenił(a) film na 8
paulik37

Mój ulubiony świąteczny film, który od lat oglądam co roku i zawsze mam taki sam ubaw. Kevin mu do pięt nie dorasta ;-)

ocenił(a) film na 9
paulik37

Zgadzam się.Właśnie na TVN obejrzałem go po raz 20-sty i ciągle mnie bawił ;)

jazdowicz2666

Teraz znowu oglądałem i dalej bawi

ocenił(a) film na 10
paulik37

Najlepszy film z tego typu. Można go oglądać nie tylko w święta a i tak bardzo szybko wciąga w te historię.

Drugim filmem dla mnie jest Święta Last Minute (2004)

ocenił(a) film na 10
paulik37

Też uwielbiam ten film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones