PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842425}
4,4 95 783
oceny
4,4 10 1 95783
5,6 53
oceny krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

A ja czekam.

ocenił(a) film na 1

Widzę że już ból dupki macie po 10 sekundach teasera, ale ja szczerze czekam na premierę i mam nadzieję że film będzie zajebisty bo to da zielone światło innym odważnym twórcom w Polsce którzy mają aspiracje większe niż robienie smutnych filmów o piciu wódki, albo kolejne pseudo-artystyczne, antypolskie gówna.

ocenił(a) film na 6
EMERSION

Nie ośmieszaj się. To będzie dno 2/10. Zresztą sam zobaczysz.

walkingdead

479 ocen Na filmwebie od 12 października 2010 możesz mi buty czyścic

EMERSION

Popieram Cię w pełni.
Jeżeli się rozczarujemy, to się tym podzielimy.
Ale nie będziemy, jak kolega obok, oceniać na "2/10" przed premierą.

EMERSION

Popatrzcie sobie na pierwsze zdjęcie w galerii pod tym filmem. Ktoś ma jeszcze jakieś obiekcje co do jakości zbliżającego się dzieła? xD

darkowski93m_2

Skoro tam występuje Wieniawa i Gąsiewska to będzie badziewie

ocenił(a) film na 8
pb1994

w Slasherah nie grają znani aktorzy a już tym bardziej ogarnięci dlatego tak dobrze się ogląda te filmy.

ocenił(a) film na 8
darkowski93m_2

O kurna ale mamy tutaj specjalistę od efektów specjalnych :)

Zobacz koleś najpierw ten film a dopiero później komentuj.

spencer42

A kto tu niby pisał o efektach specjalnych bystrzaku?

ocenił(a) film na 8
darkowski93m_2

Ty!!! Może nie dosłownie ale jednak to podchodzi pod efekty specjalne :)

Ja się zgadzam z użytkownikiem EMERSON i BADEL_2. Fajnie ze ktoś się odważył na taki gatunek u nas w Polsce. I najpierw zobaczmy a dopiero później oceniajmy a nie na odwrót.

spencer42

No i? Jak wyszły te efekty specjalne? Na poziomie kina klasy Z z lat 80tych.

EMERSION

Ja jestem pozytywnie nastawiony, ludzie marudza bo same komedie romantyczne i filmy sensacyjne wychodzą w naszym kraju, a gdy ktoś odwazyl się zrobić horror gatunkowy to nagle pojawia się niechęć? :) wyluzujcie, ja na film się na pewno wybiorę bo nie przypominam sobie by powstał jakiś polski slasher, może w końcu ten film pokaże, ze warto robić kino gatunkowe

ocenił(a) film na 2
Badel_2

Albo całkowicie zakopie możliwość innym twórcom jeżeli to będzie gniot.

ocenił(a) film na 7
EMERSION

Ja również czekam a polaczkom z bólem tyłka polecam maść.

ocenił(a) film na 8
bredny

Polaczki,PiSioczki mają swojego Zenka,więc teraz nim się zachwycają

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Po tym najnowszym teaserze zaczynam się zastanawiać, czy to nie będzie coś w stylu "Domu w głębi lasu".

orvaldi

Dom w głębi lasu oglądałem i nawet dość fajny był. Mojej narzeczonej bardzo się podobał a ona nie przepada za tego typu filmami.

PiotrekS91

Co jak co ale drugi treaser jest już znacznie lepszy, może nie osądzajmy przed premierą?

orvaldi

Miałem tą samą pierwszą myśl!

ocenił(a) film na 7
majrek55

Będzie git film

EMERSION

ja rownież czekam na ten film, w koncu cos innego, niz w kolo gowniane komedie romantyczne, albo dziadostwa od wegi

EMERSION

pomysł spoko ale aktorów brak

ocenił(a) film na 7
EMERSION

też czekam.
A okładka filmu hehe, niczym okładka Stranger Things. ;)

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Ja też czekałem, czekałem... Miałem iść oczywiście do kina w piątek 13-go. Nie poszedłem z oczywistych względów. Obejrzałem dzisiaj na Netflixie (swoją drogą mega niespodzianka). Film mnie jednak bardzo rozczarował. Jako "pierwszy polski slasher" jest ok, ale tylko ok. Za bardzo nie wiedziałem jak "go ugryźć"? Na serio czy na pół żartem/pół serio? Jedno i drugie podejście wyszło dość średnio. Realizacyjnie bardzo sprawnie nakręcony (zdjęcia/dialogi/postsynchrony). Jednak fabularnie? Nawet jeśli podejdziemy do niego "pół serio", to scenariusz leży i kwiczy... Nawiązania do wielu filmów amerykańskich, w sumie nie wiem czy uznać to za plus czy minus. Muzyki, nie zauważyłem zupełnie. Koledzy recenzenci, raczej mega pozytywnie go oceniają. Przepraszam, ale ja w tym filmie nie dostrzegam tych "plusów".

ocenił(a) film na 6
EMERSION

Obejrzę tylko dlatego, że to polski horror. Zobaczę, co polscy twórcy są w stanie zrobić?

ocenił(a) film na 2
EMERSION

i jak tam doczekales sie pelnego metrazu tego syfu? Ja wlasnie skonczylem ogladac i to jeden z najgorszych filmow jakie widzialem xD top 5 paździerzy życia na pewno

ocenił(a) film na 2
celebes

SPOILER Hahahaha to samo miałam pisać czy się doczekał xDDD W 79 Amerykanie mieli lepsze efekty specjalne jak kręcili Obcego. Żeby nie było, że dyskryminuje polską kinematografię. Mamy perełki, ale to... to jest gniot gigant :D Radioaktywne skały? Czy nad tą biedną chatą rozbił się statek kosmiczny czy pocisk nafaszerowany napromieniowaną skałą z odległych galaktyk, czy może grafit z reaktora nr 4 w Czarnobylu? Tego nie wie nikt. Kolejna sprawa. Skoro ta biedna matka ledwo co zamknęła za upiornymi dzieciakami wieko tej piwnicy (i aż skakała na nim, bo takich silnych synków się doczekała :D) to jak udało się jej zakuć ich w kajdany? xD Kolejny błąd jest na samym początku... rozkładający się jeleń z ziejącą dziurą zamiast brzucha. Skoro procesy gnilne są tak posunięte, że pojawiły się już takie ''bycze larwy'' to dlaczego to zwierzę ma nadal oczy? xD Gałki ocznej powinno już dawno nie być .

ocenił(a) film na 2
kqenn

Tak, tez zwrocilem uwage na ten motyw z matką. Mnie najbardziej rozwalal tani chwyt zastosowany kilka razy, gdzie jedna osoba nie zauwaza czegos co sie dzieje obok niej i czego sie nie da nie zauwazyc. Przykladowo gosciu idzie w krzaki sie odlac i przypadkowo sika na rozkladajacego sie jelenia, ktory tam lezal i byl widoczny z 10 metrow. Pozniej gosciu gada z dziewczyna i nie zauwaza, ze ogromny zmutowany grubol do niej podchodzi od tylu i jej przebija glowe włócznią - orientuje sie o tym dopiero po fakcie gdy przypadkowo na nia zerka itd. Jedyne co mi sie podobalo w tym filmie to lamanie czwartej sciany przez tego w okularach, gdzie wymienial grzechy horrorow - to byl zabieg rodem z "cabin in the woods" i za to propsy, ale reszta to totalny badziew. Najgorszy byl olaf lubaszenko i jego monolog w radiowozie - chyba im sie tam juz pomylilo calkiem czy kreca horror czy komedie.

ocenił(a) film na 2
celebes

Ooo tak w zupełności się z Tobą zgadzam.

ocenił(a) film na 2
EMERSION

Film dostępny na Netflix. Może to i dobrze bo nikt nie zmarnuje nawet złotówki na bilet. Film jest niemożliwym gównem nawet jak ja horror klasy D. Sklejone do kupy motywy z Wzgórza mają oczy z dolepionym wątkiem z czarną mazią z meteorytu z Archiwum X, O fabule nie wspomnę bo nie istnieje, dziury logiczne w tym co mówią i robią bohaterowie wielkości kanionu w Kolorado...

EMERSION

To jest bardzo baaaardzo słaby film. Nie dotrwałam do końca co mi się rzadko zdarza.

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Co do motywu z matką. Kobieta już zapewne dobrze po siedemdziesiątce, chwilę przed własną śmiercią nie miała siły wepchnąć dzika do dziury, ledwo co go wciągnęła, więc w jaki sposób go do tego domu przetransportowała?
Listonosz, stracił obie nogi. Kto go na początku tego filmu uratował? Matka? Sam sie wydostał? Stracił te nogi, więc musiał jednak trafić do szpitala, i co, nie zgłosił nigdzie gdzie i co go zaatakowało?
A Wieniewa tak mało na początku mało scen mówionych, że już się bałam, że przez caly film się nie odezwie.
Zauważyliście, że młody z wysportowanym ciałem jak na prawiczka dość długo wytrzymał?
Meteoryt? Jakaś mazia z kosmosu? Co to było? Już mogli podać zwykły powód, siostra z bratem się ruchali i wyszły im pokraczne zmutowane dzieci.
Muzyka w pewnych momentach zamiast wprowadzać nastój to kompletnie przeszkadzała i nie pasowała do danych scen.

EMERSION

Który film to antypolskie gówno?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones