PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842425}
4,4 95 836
ocen
4,4 10 1 95836
5,6 53
oceny krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

polski slasher

ocenił(a) film na 7

w ktorym drwal rzeznik chowa sie za drzewkiem o srednicy 10cm?
mam nadzieje ze zgina wszyscy 'bohaterowie'... a co mi tam, tworcy tez ;p

ocenił(a) film na 7
kaaos

może będzie jakieś pro-eko przesłanie? Może dziki chore na ASF zmutowały się z sosnami i będą zabijać wszystkie istoty wydzielające CO2?

kaaos

Moim zdaniem lepszy byłby tytuł:W lesie

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Przyciąłbym tytuł w taki sposób - Nie zaśnie nikt.

kaaos

to chyba oczywiste ze to jakis duch nikt wam nie powiedzial ze to bd slasher raczej to cos o duchach

ocenił(a) film na 4
hercules38

Duch świńo drwala chorego na ASF? Czuję MOC!

BelzeBoobies

ze co koles

ocenił(a) film na 4
hercules38

Że MOC będzie!

BelzeBoobies

tylko sie tam nie posikaj ze strachu :P

ocenił(a) film na 4
hercules38

Dam radę.

BelzeBoobies

no dobra :P

BelzeBoobies

Hahaha dobre

ocenił(a) film na 7
hercules38

Jak nie? Pierwszy polski slasher, tak reklamuja ;p

kaaos

no to zobaczymy czym bd naprawde :P

ocenił(a) film na 6
hercules38

przecież to nie jest 1 polski slasher

ocenił(a) film na 6
kaaos

Brawo! Chciałem to samo napisać. Będzie moc. Rzeźnik anorektyk. Tego jeszcze nie grali;).

ocenił(a) film na 6
kaaos

Nie chcę nic mówić, ale Freddy Krueger też potrafił się schować za drzewem cieńszym od siebie samego ;)

ocenił(a) film na 7
jammer

Ale Freddy je amerykanin, w usa mozna wsio ;p a w bidnej polszy nie wypada ameryki robic, bo sie nie da i nie warto ;)

ocenił(a) film na 6
kaaos

Dobra - widzę, że dyskusja robi się bardzo abstrakcyjna. Ja ogólnie nie widzę problemu, żeby zrobić chujowy horror w Polsce, tak jak robią chujowe horrory w stanach :D Krajowy w niczym nie będzie gorszy, chyba że z tytułu drastycznych cięć budżetowych.

ocenił(a) film na 7
jammer

bo to są wieczne narzekacze, zakompleksione polaczki. "Łe. Wieniawa, to aktorskie drewno, łeee" tak, bo w amerykańskich slasherach to gra Meryl Streep ;P

Niech kręcą, ja tam chętnie zobaczę, tylko szkoda że premiera nie dziś - wiadomo że w halloween się fajnie ogląda takie filmy

ocenił(a) film na 10
dezertx

Polskie filmy są najlepsze, a wiadomo anty-Polacy hejtują

ocenił(a) film na 10
kaaos

nie od dzisiaj wiadomo ze Polskie kino jest najlepsze, a nie Polscy narodowcy i nie Polscy patrioci hejtują i krytykują Polski produkt

ocenił(a) film na 7
vAkatsuki

Duzo ryzykujesz stwierdzajac ze polskie kino jest najlepsze ;p a ze Polacy krytykuja polskie produkty i produkcje to norma. Szkoda ze premiera przesunieta filmu bo sie wybieralem do kina. Ciekawosc mnie zzera :)

ocenił(a) film na 4
kaaos

To były 2 ujęcia i one tak z du.py były, do niczego nie pasowały, z niczym się nie łączyły i nie miały żadnego sensu. Dziwne w ogóle, co to było.

kaaos

oh i chłopaczek, który jeszcze przed premierą pozabijałby twórców tego "gniotu" ocenił film na 7 xD o ironio

ocenił(a) film na 7
maaks816

Chlopaczek ktory nie potrafi czytac miedzy wierszami powinien zamknac morde. Tak wiec wlacz myslenie barani łbie i wylacz internet i tv. Pozdrawiam i bez odbioru

kaaos

Chlop co sie spial xD oj nie powodzi sie w życiu widac

kaaos

po ocenie widzę, że chyba nie ma tragedi

ocenił(a) film na 7
mk1993

Dokladnie. Jeszcze przed seansem czytalem wywiad z rezyserem na temat filmu i o dziwo i na szczescie, nie ma sie tu czego dowalic. Stwierdzenia typu to zerzniete z amerykanskich filmow moze i sa lekko trafne, ale kazdy slasher jest praktucznie taki sam. Mam nadzieje ze to dobry poczatek polskiej przygody z tego rodzajem horroru

ocenił(a) film na 5
kaaos

Niestety nie zginęli wszyscy. Gdy pokazyli historię bohaterki jak z tap madl, to już było wiadomo kto przeżyje. Szkoda, że jej ucieczka nie skończyła się takim samym wypadkiem jak w tych wspomnieniach.

ocenił(a) film na 4
adelitas

Przecież to już po plakacie widać, kto przeżyje :D

ocenił(a) film na 1
kaaos

Gniot jakich mało boże to nawet nie powinno wchodzić nei tylko do kina ale na vod szkoda czas półtorej godziny zmarnowane nierozwiniete psotacie zero fabuły

ocenił(a) film na 1
koosteek

Zgadzam się w 100% gniot jakich mało, omijać kilometr od oglądania, gorszego filmu w życiu nie widziałem! Co za down napisał scenariusz ??? Jedyna scena w filmie kiedy dziewczyna rozprawicza prawiczka!!! 1 na 10,to i tak za dużo.

ocenił(a) film na 4
kaaos

200 kilowy grubas chowa się za tym drzewkiem :)) A tak w ogóle to film raczej słaby. Jest kilka momentów które nieźle straszą, ale w większości to zlepek wszystkiego co już widziałem w amerykańskich horrorach, zero własnych pomysłów. Jedynie w rozmowach jakieś polskie smaczki można wyłapać. Muzyka tak koszmarna ( i to nie w dobrym znaczeniu), że daje wrażenie kiepskiej parodii. Bez niej film by tylko zyskał. Dziwne , że pani Muskała zgodziła się wystąpić...

ocenił(a) film na 4
conneryfan

Dobre podsumowanie, nie ma tutaj innowacyjności niestety. A robienie hypu na polski slasher tylko dlatego ze jest polski, jest co najmniej nie przyzwoite. Skoro mówił na wywiadach, że go interesują slashery, to myślałem, że doda coś swojego, niestety nie udało się.

ocenił(a) film na 7
kaaos

Serio trudno się domyślić, że to wytwór jej wyobraźni był?

ocenił(a) film na 7
jasminkaa

Po seansie tak. Post byl po trailerze...

ocenił(a) film na 7
kaaos

czyli jednak film sie podobał skoro 7 dana;-)

ocenił(a) film na 7
Megi127

Tak. Pierwszy post traktowac z przymruzeniem oka. Film mimo tego, ze oskarzaja o plagiaty i sciagania broni sie sam. Zdjecia spoko, muzyka tez. Gra aktorow moze nie wybitna, ale jak na 'slaszerrr' dobra. Nie ma sie czego dowalic. To nie mial byc kamien milowy polskiego kina tylko uklon dla kina tej klasy.

ocenił(a) film na 1
kaaos

Mnie w tym filmie śmieszy ocena krytyków pomijając, że nietykalni są zupełnie innym gatunkiem. To ten film i nietykalni są tak samo ocenieni przez nich coś cudownego xd

kaaos

a może to była wyobraźnia głównej bohaterki po opowieściach chłopaka

ocenił(a) film na 7
mariusz0202

Po seansie tak, w trailerze dziwnie to bylo pokazane ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones