PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30384}

W rytmie hip-hopu

Save the Last Dance
6,7 44 704
oceny
6,7 10 1 44704
5,0 4
oceny krytyków
W rytmie hip hopu
powrót do forum filmu W rytmie hip-hopu

Bardzo mierny film , taka romantyczna historia i takie lekkie fascynowanie sie chłopakiem ( bo hip-hopem to trochę mniej) - całkowicie nie dla mnie !!

użytkownik usunięty
Patt

QL movie
sam jestes dno!!! film jest rewelacyjny ale co ty mozesz o tym wiedziec skoro raczej nie sluchasz hh i nie masz zielonego pojecia o tej muzyce. nastepnym razem obejrzyj sobie dpbranocke chloptasiu

re:
Bardziej prawdopodobne że Ty jesteś w wieku dobranockowym ! HH faktycznie nie słucham (miałam ta watpliwą przyjemność parokrotnie usłyszeć bo mam młodszego brata z kręgu hh -nawet jeśli się nie myle ma jakiś zespół) A ja niestety muszę Cię rozczarować ani chłoptasiem ani dnem nie jestem ! Nie ta epoka i nie to pokolenie !

użytkownik usunięty
Patt

*****
TFFUJ BRAT RULEZ ZNA SIEM KOLEŚ NARZECZY W PRZECIWIEŃSTVIE DO cIEBIE!!!!!!!!!HIP HOP NIEGDY STOP!!!!!!!!!

A łyzka na to ...........:>
W polemike z Toba nie zamierzam wchodzic - zapodam tylko coś w waszym języku abyś zrozumiał ---
skup się chłopcze --- jołJOŁjołJoł JołJołJołJoł jołJOŁ jołJOŁ ---
to tyle ode mnie żegnam - jesli nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie pisz i nie zawracaj mi głowy swoimi młodocianymi wypocinami typu Rulez !

Patt

Nie to pokolenie? Rocznik 54? To co robisz na tym forum???

użytkownik usunięty
Patt

odp.
Zarąbisty film !!!!Co ty możesz o tym wiedzieć!!!Zapewne słuchasz niedojebanego matalu albo rocka buahahahah<<- to dopiero jest kompletna chujnia!!!!nara frajerze
!!!!!!!!!!!!HIP HOP RULEZ!!!!kRAKOOF!!!R2NOOF!!!!!KOZAKI!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 3

Dochodze do wniosku ,ze nie ma forum gdzie wypowiadaja sie ciekawi ludzie, mający do powiedzenia coś ciekawego i mądrego.

ocenił(a) film na 5
Pascagoula

Heh, chyba jednak prawdą to nie jest... Niestety, niektórzy nie znają netykiety, poza tym, jak widzisz, prawdziwi z nich hip-hopowcy! ;)

ocenił(a) film na 5

i własnie dzieki tej wypowiedzi kompromitujesz i tworzysz błędne przekonanie na temat osób słuchających hiphopu- bo przecież to nie są sami zjebani gowniarze...

użytkownik usunięty
Patt

calkowicie sie z toba nie zgadzam, a pozatym jezeli w tym filmie widzisz tylko motyw milosci, to jestes "dnem totalnym"!!! szczerze mowiac, film ten nalezy do moich ulubinych a motyw milosci jest tylko malutkim jego dopelnieniem!!!

użytkownik usunięty
Patt

Serce się kraja jak czytam wypowiedzi niektórych ludzi, którzy to sprawiają, że ludzie słuchający innej muzyki mają o osobach słuchających hip-hopu zdanie niezbyt miłe, łagodniej mówiąc. Ale nieważne, nie o tym chciałam pisać, chodzi mi mianowicie o to, że nie uważam ten film za dno i moim zdaniem jak już ktoś powiedział temat romantyczny nie jest głównym wątkiem filmu, a poprostu dopełnieniem. I jeśli idzie o moje zdanie to uważam, że film miał być o tańcu i pokonywaniu barier, i jeśli nawet ta historia nie jest jakoś nadzywczajnie inna i odkrywcza, to jednak moim zdaniem jest świetnie zrobiona.

Kocham argument: swietnie zrobiony :-)
Dla mojego kolegi jest to argument decydujacy, niepodwazalny i konczacy dyskusje. To nic, ze fabula sie kupy nie trzyma, aktorstwo fatalne, postaci w filmie brak, muzyka ze uciec i nie wracac, grunt, ze film jest "dobrze zrobiony"... coz to do cholery znaczy? Ze film jest wtorny jak rosol ale mnie sie ten film podobal, bo lubie bajeczki, na oryginalnosci mi nie zalezy? Ze film komercyjny to film dla mnie? Takie odnosze wrazenie... Nie mam nic przeciwko ludziom ogladajacym komercyjne kino. Ktos lubi Godzille, Pojutrze? Oki, coz mi do tego. Ale niech to powie, a nie: film dobrze zrobiony, to dlatego mi sie podobal...
Na temat muzyki wchodzic w dyskusje nie bede, zreszta juz tu fan hh wykazal sie swoja erudycja... a potem taki sie dziwi, ze inni ludzie sa nietolerancyjni, ze nie lubia osob sluchajacych hh... i ciagle sie dziwi dlaczego...

użytkownik usunięty
Patt

Jakie dno?! W tym filmie jest wszystko: Miłość, pasja, taniec(!!!), świetna muzyka, problem różnic kulturowych, śmierć, marzenia. Jak możesz mówić "dno" o takim filmie??

ocenił(a) film na 10

Moim zdanie tez film jest the besciarski. Ogladalam nie raz i obejrze jeszcze kilka razy. PZDR

ocenił(a) film na 10
Patt

Nie rozumiem czemu nagle zaczęliście na siebie najeżdżać o to że ktoś słucha hip-hopu czy nie. O ile dobrze mi się wydaje to forum dotyczy filmu, a nie tego jaki styl muzyki jest najlepszy ;/ Przecież ten film nie był zrobiny tylko dla słuchających HH i nie jest powiedziane że tylko oni potrafią go zrozumieć...jak już ktoś wcześniej napisał film ma w sobie wszystko: taniec, pasję, miłość, różnice kulturowe itd. Ogólnie całokształt filmu mi się bardzo podobał, a najbardziej muzyka i choreografie. A co do odtwórczyni głównej roli - jestem zadowolona bo lubię Julię Stiles ;) Piekny był ten balet połączony z HH ^^

Patt

typowy amerykański,bardzo przewidywalny.....ale można obejrzec, jesli nie ma sie nic lepszego do roboty;]
pzdr

Viva_La_South_Park

Film nie powalił mnie na kolana, ale ogólnie spoko. Da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Patt

Film według mnie jest dobry. Wielu osobom może się nie podobać bo nie są związani i nie lubią tej muzyki ( hip-hop ). Hip Hop to podejście do życia i dla jednych filmy o tej tematyce będą bardzo fajne a dla innych nie. To troche tak jak np za parkurem wielu ludzi widząc jakąś barjerkę widzą tylko kawałem metalu ale traceur będzie widział przeszkodę którą będzie mógł pokonać na wiele sposobów. Z hip-hopem jest tak samo dla wielu ludzi to tylko jakieśtam dźwięki i mc który cośtam mówi, graficiarze którzy dewastująmury oraz jacyśtam goście którzy sobie tańczą ale dla kogoś kto jest związany z tą kulturą jest to piękne , jest to sposób życia.

Wojciech_G_

Hip-Hop to muzyka dla jebanych niedorozwojow.Muzyka o niczym.Byle ciula moze wziasc mikrofon i cos tam pobelkotac.Glosu nie mam za grosz ale gdyby mnie dobrze wypromowac to bylbym gwiazda hip-hopu.A jezeli chodzi o film to niewiarygodne gowno.Ludzie ale wy macie nasrane w glowach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones