PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5917}

W rytmie serca

Grace of My Heart
7,2 307
ocen
7,2 10 1 307
W rytmie serca
powrót do forum filmu W rytmie serca

Strasznie nudne

ocenił(a) film na 1

i długie filmidło. Obejrzałam toto do końca jedynie dlatego, że w tym czasie telewizja nic ciekawszego nie dawała. Napisali [na filmwebie], że to komedia/dramat, ja powiedziałabym, że obyczajowy, filmów obyczajowych nie znoszę, zdecydowanie odradzam.

ocenił(a) film na 10
Abigail_2

to może zamiast (doświadczona "Strasznym filmem 2" czy tam "Strasznym filmem 3" [obydwa niezwykle płytkie w przekazie]) patrzeć na skrawki materiałów udających sukienki aktorek, spojrzysz na Grace of My Heart jak na FILM? na FILM składa się nie tylko akcja, ale również muzyka, kostiumy, gra aktorów...

mówiąc, że Grace of My Heart to pospolite filmidło (zacznijmy od tego, że nie istnieje wyraz jak "filmidło"...) pokazujesz, jak bardzo mało wiesz o kinie...

radzę rozszerzyć horyzonty i nie patrzeć jednostkowo...

pozdrawiam :x

HALeX

Mi też film się nie podobał, zanudził mnie i nie mogłam doczekać się końca, no ale właśnie się skończył, uf;D
Rozumiem, że może się komuś podobać, różne gusta bywają, ale jak dla mnie -> 3/10

HALeX

moim zdaniem to jest jeden z najlepszych filmów, nie jakieś pospolite "filidło" ale dzieło sztuki.
nie mozna patrzec na film tylko przez pryzmat tego kiedy sie to skończy, może i jest długi,bo wtedy nie zobaczymy co sie w nim kryje. należy spojrzeć na to z innej strony: przyjrzeć się jak wyśmienicie grają aktorzy, wsłuchać sie w teksty piosenek i je zrozumieć, to odkryje sie inne piękno tego filmu...

ocenił(a) film na 10
lemon_ice

God bless you. Właśnie to miałem powiedzieć :).

PS Genialny film i genialna piosenka "god give me strength"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones