Film

A Far Off Place

1993 1 godz. 40 min.
7,2 345
ocen
7,2 10 345
588
chce zobaczyć
{"id":"3545","linkUrl":"/film/W+sercu+Afryki-1993-3545","alt":"W sercu Afryki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/35/45/3545/6951038.2.jpg"}
Nonnie i Harry jako jedyni świadkowie uciekają przed kłusownikami, którzy dokonują masakry na farmie. Tubylec Xhabbo pomaga im w przeprawie przez pustynię.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Tylko Nonnie (Reese Witherspoon) i Harry (Ethan Embry) przeżyli masakrę dokonaną przez bandę kłusowników podczas napadu na farmę strażnika rezerwatu na afrykańskiej sawannie. Bezwzględni mordercy tropią parę uciekinierów, aby zlikwidować jedynych świadków zbrodni. Nonnie i Harry wyruszają w drogę, aby dotrzeć do najbliższego miasta, któreTylko Nonnie (Reese Witherspoon) i Harry (Ethan Embry) przeżyli masakrę dokonaną przez bandę kłusowników podczas napadu na farmę strażnika rezerwatu na afrykańskiej sawannie. Bezwzględni mordercy tropią parę uciekinierów, aby zlikwidować jedynych świadków zbrodni. Nonnie i Harry wyruszają w drogę, aby dotrzeć do najbliższego miasta, które znajduje się 2000 kilometrów. Droga śmiałków prowadzi przez pustynię Kalahari. Jedynym wsparciem i przewodnikiem globtroterów jest miejscowy buszmen Xhabbo (Sarel Bok).

boxoffice
$12 890 752 w USA
na podstawie
Laurens Van der Post "A Story Like the Wind" / "A Far Off Place" (powieść)
studio
Amblin Entertainment (przedstawia) / Walt Disney Pictures (przedstawia) / Touchwood Pacific Partners 1
data produkcji
1993
tytuł oryg.
A Far Off Place
inne tytuły
W sercu Afryki Polska
Więcej...
Początkowo główną bohaterkę miała zagrać Honeysuckle Weeks. Została jednak zwolniona, a w jej miejsce zatrudniono Reese Witherspoon.
Zdjęcia do filmu kręcono w Namibii oraz Zimbabwe.
Film był kręcony od 26 maja do 20 września 1992 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • "W sercu Afryki" w TV

  Scarlett_Angel

  Polsat pokaże film "W sercu Afryki" dnia 11 listopada 2008 roku (wtorek - Dzień Niepodległości) o godz. 15:45.

 • Kocham!

  Nelcia_2 ocenił(a) film na 10

  Jest to jeden z moich ulubionych filmów...Świetny jak dla mnie!

 • Naprawdę fajny film,

  luna_38

  jak dla mnie to trochę inna wersja "W pustyni i w puszczy", tylko zamiast 8-letniej Nel mamy wojowniczą Nonnie i wątek romantyczny.

  • opis filmu

   blickmax ocenił(a) film na 10

   Bystra dziewczyna Nonni i Harry, zarozumiały chłopak z miasta, jako jedyni przyżyli masakrę, urządzoną przez bandę kłusowników, którzy napadli na samotną farmę leśniczego, mieszczącą się na afrykańskiej sawannie. Teraz bezwzględni mordercy ścigają ich, by zlikwidować jedynych świadków zdarzenia. ... więcej