PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642963}

W zamknięciu

Barricade
4,7 2 286
ocen
4,7 10 1 2286
W zamknięciu
powrót do forum filmu W zamknięciu

Fakt, nie widziałam od początku, ale nigdy mnie jeszcze tak żaden gniot nie zirytował. Błagam, o co w tym
chodziło, oprócz oczywistości, że gość miał zwidy po psychotropach i alku? Czemu zamknął tego starego, przed
czym się zamykał i co to była za wrzuta na końcu, ze typ odjeżdża w karetce, po tym jak policjanci powiedzieli że
się nim zajmą (???), a w domu coś zostaje (martwa żonka?!) WTF?

ocenił(a) film na 5
Milenita

bo go zabrali do czubków, a jego wizje to schizy, ktore mial po tym jak zona miala wypadek nieszczesliwy i zmarla - i na skutek tego brał psychotropy, ktore mieszal z alkoholem... czemu zamknal starego ? bo mial taki schiz i do konca nie wiedzial, co robi i po co

ocenił(a) film na 5
Milenita

Panno Mineto. Na tym polegają tego typu filmy żeby większość nie miało sensu. Czy dążenie do prawdy i poznanie odpowiedzi na nurtujące panienkę pytania cokolwiek zmieni w życiu panienki. Lepiej przejść się z chłopakiem na spacer niż rozczulać się nad tego typu bzdetami. Łącze pozdrowienia

Nosferatu8

Jak słodko! Rada zbędna-to nie forum o tym, jak sobie organizować czas prywatny. A dla ciebie Pani, nie żadna panna.

ocenił(a) film na 5
Milenita

A to w takim razie przepraszam jeżeli w jakimś stopniu uraziłem.

Nosferatu8

Uraziłeś, bo wartość umniejszyłeś, albowiem panna równa się stara panna, a panienka to singielka no i jak stara to niechciana i dlatego filmy ogląda bo czas miała, a początku nie widziała na portalu randkowym buszowała, tyle, że tu oglądała bo kawaler chciał, a początek przegapiła przez smsa z banku o wpływie premii i widzisz chłopie, że poleciałeś strasznie grubiańsko z Panią co już polować nie musi, bo to na nią elita polowała, a to koleżanka w czerwonej apaszce nie ma kawalera i o wspólnym spacerze marzyć musi, bo Pani jak wspomniałem wywalczyła co trzeba. Kapujesz już?

ocenił(a) film na 5
Nosferatu8

"Na tym polegają tegp typu filmy zeby wiekszosc nie miala sensu" serio ? To ze Ty go nie ogarnelas to nie znaczy ze filmy tego typu nie mają sensu .

ocenił(a) film na 6
Milenita

po 1 film nie jest gniotem mala nie jest zrozumialy ale do pewnego momentu byl dobry potem cos sie zjeba....lo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones