Wise Guys

1 godz. 40 min.
6,2 1 012
ocen
6,2 10 1012
622
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":11562,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wise+Guys-1986-11562/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ważniaki
  • Footix ocenił(a) ten film na: 8

często leci na TCM, oglądałem go na tej stacji kilkanaście razy, lubie go sobie obejrzeć co pare miesięcy

• Antalix ocenił(a) ten film na: 8

Footix Również widziałem ten film na TCM i całkiem przyjemnie spędziłem przy nim czas. Jeśli ktoś chce sobie poprawić nastrój to polecam.

• Footix Zgadzam się z przedmówcą :) Fajna komedia, może nie "super", ale warto obejrzeć. Także oglądam go na TCM, a ostatnio puszczają go coraz częściej.

• Footix Też natrafiłem na ten film przypadkiem na TCM i oglądam prawie każdą powtórkę. Świetny film a niektóre momenty zajebiste.

• pascolo ocenił(a) ten film na: 6

Footix Hehe, teraz właśnie leci na TCM :) Ile to już razy go tam oglądałem :) Tak jak Nieustraszeni Pogromcy Wampirów, kiedyś Wyspę Skarbów, Ptaki... :)

• knopson ocenił(a) ten film na: 6

pascolo Hehe, Właśnie obejrzałem na TCM;D Film przyjemny, podobała mi się gra
    DeVito

• knopson Dziś znowu na TCM będzie tylko o troche późnej porze bo o 0:50 ale i tak się skusze. Przyjemnie się ten film ogląda i Danny DeVito daje tu popis!