PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257850}

Wakacje Jasia Fasoli

Mr. Bean's Holiday
6,7 79 383
oceny
6,7 10 1 79383
4,8 10
ocen krytyków
Wakacje Jasia Fasoli
powrót do forum filmu Wakacje Jasia Fasoli

Ma ulubiona scena to kiedy Fasola rusza w pościg na rowerze, myślałem że nie wyrobie ze śmiechu :D Nie powiedział bym żeby podróż nad morze mogła być taka trudna.. a jednak w wykonaniu Jasia Fasoli jest to możliwe! jedne z najśmieszniejszych 1.5 godziny w życiu :D

Bezapelacyjnie 10/10

ocenił(a) film na 8
McFlyPL

Byłam na tym w kinie już prawie 5 lat temu. Cała sala się śmiała. Musiałam kupić DVD. Raz na jakiś czas wracam do tego filmu. A scena z rowerem najlepsza z całego filmu :) Najlepszy film Jasia Fasoli :)

ocenił(a) film na 8
martynkaaa19007

Popieram świetna komedia idzie się ładnie uśmiać,super że TVN puszczą ją dziś o 16;10 z chęcią obejrzę po raz kolejny i się uśmieję;)

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

i ja także oglądałem ;) a moim zdaniem najlepsza scena z przebraniem w samochodzie, cały film genialny :)

ocenił(a) film na 3
karramba_

No to mało komedii widzieliście... Bez filmów pełnometrażowych Atkinson byłby legendą, a tak jest tylko komediantem.

McFlyPL

ZGADZAM SIE. OCZYWISCIE 10/10 !!!!!!! Jas Fasola jest po prostu niesamowicie smieszny !!!!!!!!!!!!! P;)

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

Gratuluję poczucia humoru. Mnie osobiście ta komedia aż tak nie porwała, ale z przyjemnością obejrzałem od A do Z i polecam innym.

użytkownik usunięty
McFlyPL

nie powiedziałbym*

ocenił(a) film na 8

O Jezu, jaki odkop. ;x

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones