PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257850}

Wakacje Jasia Fasoli

Mr. Bean's Holiday
6,7 79 397
ocen
6,7 10 1 79397
4,8 10
ocen krytyków
Wakacje Jasia Fasoli
powrót do forum filmu Wakacje Jasia Fasoli

Napiszcie czy warto go oglądac czy raczej jest kompletną klapą.

ocenił(a) film na 2
natali95

Nie warto. Uwielbiałem serial, uważałem go za super ! Ale ten film to totalna pomyłka - po prostu żal mi d*** ściskał jak oglądałem ten marny film - nie mogłem uwierzyć, że to mój ulubiony Jaś Fasola... oceniam na 2/10

ocenił(a) film na 5
natali95

warto bardzo fajne!!! dla mnie film był wartoświowy

ocenił(a) film na 5
natali95

wartościowy*

natali95

hmm... dla Ciebie może być śmieszny, ale ja uważam podobnie jak slash83. Serial jest genialny, natomiast w filmie było kilka, no może kilkanaście śmiesznych scen... Trochę się zawiodłam.

użytkownik usunięty
natali95

Na 1000000% warto! Super komedia dla tych,którzy uwielbiają wygłupy Jasia Fasoli :)

ocenił(a) film na 6

Ja powiem tak, gdy byłem na tym w kinie wróciłem zażenowany, kompletnie zawiedziony. Natomiast niedawno obejrzałem go ponownie i byłem nim zachwycony! Nie wiem jakim cudem to się stało, ale film mi się niesłychanie podobał, niesamowite odczucie.

Polecam!!

ocenił(a) film na 3
natali95

Zawsze lubiłam Jasia Fasolę, ale niestey ten film to totalna porażka. Ani razu się nie zaśmiałam. Szkoda, zawiodłam się.

halindessa

moim zdaniem warto. jak widać są różne opinie więc proponuje obejżeć bo inaczej się nie przekonasz czy ci się spodoba czy nie. nie wszystkim się musi podobać aczkolwiek mnie spodobał się BARDZO ! :D

natali95

według mnie nie warto... film mnie rozczarował... myślałam że będzie śmieszny a tu klapa...

ocenił(a) film na 8
Ilonaaa

A moim zdaniem lepsza część od poprzedniej;) Naprawdę warto.

natali95

Bardzo trudne pytanie. Film jest znacznie słabszy od poprzedniego, i od serialu, ale bawi, i jest niczego sobie.

ocenił(a) film na 7
natali95

Nawet jeśli ci się nie spodoba to i tak warto, gdyż to prawdopodobnie ostatni film o Fasoli.

ocenił(a) film na 1
natali95

O ile serial był naprawdę zabawny, a poprzednie części także nie były tragiczne, to najnowszy Fasola to porażka na całej linii. Żałosne żarty, beznadziejna fabuła. Nic dodać, nic ująć. 3/10

ocenił(a) film na 8
Krocz

Cóż, każdy ma własny gust, ale mnie żarty w serialu dużo mniej bawiły niż właśnie w tej części. Wiele razy uśmiałem się do łez i zupełnie nie rozumiem jak to mogło się nie podobać. Dla mnie zdecydowanie śmieszniejszy od pierwszej części!

natali95

Film jest superowy...można posikać się ze śmiechu.Fasola RZĄDZI!!!!!

Pif_Paf

warto obejrzeć.
można nieźle się pośmiać.

ocenił(a) film na 10
natali95

zdecydowanie WARTO ! : D wypozyczyłam to dwa razy , bo chciałam se humor poprawić ; ] udało się ^ ^

ocenił(a) film na 10
natali95

Łi, Łi, Łi, Łi, Kann, Kann,, back back back back .
hahahaha :D WAAAAAAAAAAAAAAAARTO !

natali95

WAAARTO ! :D Ja ogladałam juz ten film 5 razy i za każdym razem płacze na nim ze śmiechu ;]

ocenił(a) film na 8
natali95

powiem tak...za pierwszym razem totalny ubaw xD więc polecam wszystkim fanom Jasia ten film ^^ Ogólnie to jeden z najlepszych komedii jakie widziałam ;]

ocenił(a) film na 8
natali95

Zdecydowanie polecam. Ten Jaś Fasola jest bardziej serialowy, niż ten z poprzedniego filmu.
Jest masa gagów, które rozbawią do łez fanów serialu, jest też ciepła opowieść dla całej rodziny i genialne wyśmianie festiwalu w Cannes i tzw. filmów artystycznych ;D
Niezwykle miło wspominam tę komedię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones