Film

Sharpe's Waterloo

1997 1 godz. 40 min.
7,8 799
ocen
7,8 10 1 799
472
chce zobaczyć
{"id":"9488","linkUrl":"/film/Waterloo+Sharpe%27a-1997-9488","alt":"Waterloo Sharpe'a","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/94/88/9488/6939952.2.jpg"}
Rok 1815. Po ucieczce Napoleona z Elby brytyjski oficer Sharpe i jego strzelcy wyborowi spotykają się ponownie, by wziąć udział w ostatecznej bitwie przeciwko armii francuskiej.

Richard Sharpe i "Wybrańcy" spotykają się ponownie, by po raz ostatni wziąć udział w bitwie przeciw armii Napoleona. Richard zmuszony jest walczyć pod dowództwem niedoświadczonego i nieodpowiedzialnego Księcia Williama, którego bezmyślne rozkazy prowadzą do śmierci wielu niewinnych angielskich żołnierzy. U boku majora Sharpe'a walczy również Lord Rossendale - kochanek jego żony.

studio
Carlton Television / Celtic Films / Picture Palace
inne tytuły
Film nakręcono w Anglii (Wielka Brytania) i w Turcji.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Doskonała kontynuacja

  Likwidator_trolli

  Dziwi mnie, że tak mało tu tematów

  4
  • ostatnia część przygód

   asia21_84

   Muszę wyznać, że dla mnie "Waterloo Sharpe'a" to ostatnia część przygód. Kolejne dwie części z akcją przeniesioną do Indii to już nie to samo. Znika magia i niepowtarzalny klimat wojen epoki napoleońskiej... Przynajmniej według mnie. Wolę wierzyć, że piękny pułkownik wrócił do ukochanej Lucille i ... więcej

   1
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.