PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93862}

Wbrew pozorom

Striking Poses
6,6 164
oceny
6,6 10 1 164
Wbrew pozorom
powrót do forum filmu Wbrew pozorom

Film zrobiony na podstawie tak podłego scenariusza, że to się w głowie nie mieści. Tak żenujące intrygi, na dobrą sprawę nie trzymające się w ogóle kupy to wymyślał chyba jakiś licealista po marihuanie. Nie chce mi się przytaczać wszystkich bzdur ale choćby np takie cóś(uwaga spoiler): Borsuk i Nick to jedna paczka a ten cyrk w którym niby Angel odkrywa na kompie że Gage zleciła właśnie Borsukowi zabójstwo prześladowcy i następnie jedzie do jego mieszkania aby się przekonać że prześladowca i Borsuk to jedna osoba to jest po to aby nas widzów utrzymać w zmyle. Tylko że dla fabuły jest zabójczy bo po co miałby tam jechać kiedy jest z Borsukiem w spisku i wszystkie następne wydarzenia są przez nich ukartowane? Prawda że żenada? A to tylko wierzchołek góry lodowej. 1/10

ocenił(a) film na 1
Peter_1000

To jeden z najgorszych filmów, jakie w życiu widziałam, szczerze. Aż zadałam sobie trud, żeby go tu odnaleźć i przestrzec przed nim ludzi, a tu niektórzy twierdzą, że mieli do czynienia z arcydziełem:D
Wybaczcie, ale ten film NIE JEST dobry, pod ŻADNYM względem. Rozumiem, że kiepskie filmy mogą się podobać, bo są np. 'tak złe, że aż dobre' albo 'tak głupie, że aż fajne', ale jak czytam, że ten jest 'bardzo dobry' i ma 'zaskakujące zwroty akcji', to ręce opadają. :)
1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones