PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840348}

Wcielenie

Malignant
5,8 15 074
oceny
5,8 10 1 15074
5,8 20
ocen krytyków
Wcielenie
powrót do forum filmu Wcielenie

Świetny

ocenił(a) film na 10

Bardzo mi się podobał, to taki bardziej horror fabularny, bo strachu aż tak dużo nie ma, ale fabuła jest fajna, oryginalny i ciekawy. Nie ma jakiegoś stopniowania napięcia, ale fabuła jest ciekawa i oryginalna i sceny walki ciekawe dość.

ocenił(a) film na 2
Morgotheron

Mam nadzieję, że chociaż 5 zł wpadło.

ocenił(a) film na 7
metdudek

Widać, że po prostu nie liznąłeś w życiu za bardzo horrorów klasy B i zwyczajnie nie złapałeś tej konwencji, zdecydowanie kino nie dla wszystkich.

Bardzo fajny film z naprawdę ŚWIETNĄ pracą kamery (choćby scena "od góry"). Zamierzenie zabawny choćby przez zbliżenia na twarz i słabą grę aktorską, które są wizytówką takiego kina. Swoją drogą nie pierwszy raz James łamie konwencję humorem, taki Insidious jest pełen śmiesznych scen tylko w innym stylu.

Czuć, że Wan chciał wyjść z typowych horrorów mainstreamowych, które są jego znakiem rozpoznawczym i w fajny oryginalny sposób ruszyć horrorową niszę. Generalnie film dla fanów gatunku. Ja bawiłem się świetnie.

ocenił(a) film na 5
Morgotheron

Podoba mi się twoje nastawienie!!! A nie jak wszyscy tutaj: bla bla tragedia ale szajs... I tak jest pod każdym filmem tak naprawdę na filmwebie. Tylko bajdurzenie, że to niedobre, tamto złe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones