1 godz. 41 min.
7,6 212 586
ocen
7,6 10 212586
22 275
chce zobaczyć
7,7 23
oceny krytyków
{"rate":7.695652,"count":23}
{"type":"film","id":124098,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wesele-2004-124098/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wesele
  • zegan333 ocenił(a) ten film na: 10

Jak dla mnie rewelacja! Prawdziwa karykatura Polskiej wsi, Polskiej rzeczywistości, Polskich przekrętów, Polskiego chamstwa pijactwa itp. Genialne ostre, bulwersujące dialogi, niezwykła muzyka, wspaniały humor, fenomenalne aktorstwo każdego bez wyjątku i te ciekawe, niesamowite wątki!! Dla nnie rewelacja Samarzowski pokazal kawał dobrego kina.

• yossarian84 ocenił(a) ten film na: 10

zegan333 Przymiotniki z małej litery, ale gimbo-patrioci tego nie czają.

yossarian84 10/10

• PhoenixGirl ocenił(a) ten film na: 9

yossarian84 Lepszy gimbo-patriota od spamiarza. Załóż temat na forum języka polskiego i tam się żal, ew. dopisuj takie uwagi tutaj, JEŚLI masz coś istotnego do powiedzenia na temat TREŚCI komentarza, do którego się odnosisz

• UPADLY_WIDZ ocenił(a) ten film na: 10

zegan333 Podobnie bym napisał, każdy jeden gest każdego aktora to majstersztyk, idealnie zagrany, zrobiony film ! BRAVO

• Koneser_Kielce ocenił(a) ten film na: 10

UPADLY_WIDZ Bardzo przypomina mi Dziędziel innego aktora który szczyt kariery przypadł dość późno Nielsena.

• baba_yaga ocenił(a) ten film na: 7

zegan333 Nie wiem na jakie wesela chodziłeś, ale tak one wyglądały jakieś 20-30 lat temu.

• sb78 ocenił(a) ten film na: 9

baba_yaga Chyba u ciebie w PGRze.

• baba_yaga ocenił(a) ten film na: 7

sb78 Lepszy mój PGR, niż twoja umysłowa wiocha.

• lexusss2012 ocenił(a) ten film na: 6

baba_yaga teraz wesela a jakies 15 lat temu to zupelnie inna bajka, przede wszystkim mniej ludzie pija i mniej ludzi pije kiedys to po kolei wszyscy sobie polewali wodki nie nadazali nosic. a teraz lampka wina troche soczku jakies drinki.

lexusss2012 Kiedyś wesela trwały po dwa nawet trzy dni każdy szlał na całego do samego rana i poprawiał w poprawiny a dziś jak jedna osoba się zbiera to za nią jeszcze kilka par idzie do domu a na poprawiny nie dużo osób zasiada.Muzyka jest często od DJ niż zespołu więc teraz jest tak że bardziej na wselach można się poczuć jak na dyskotece niż weselu.

• p98 ocenił(a) ten film na: 8

zegan333 Tego mi brakuję, teraz wesele kończy się o 4 rano i wszyscy do domu. Poprawiny są tylko symboliczne, połowy ludzi nie ma a jak są to tylko siedzą.

• Basix3 ocenił(a) ten film na: 8

p98 Jakbym miała sobie wyobrazić takie wesele jak filmie... To wolę subtelne przyjęcie, gdzie każdy jest kulturalny :)

Basix3 A ja nie.

• raffaello_od_ferrero ocenił(a) ten film na: 9

p98 Ja też nie. Super wesela z lat 80-tych i 90 -tych to jest to ! Ale to już raczej nie wróci niestety...

raffaello_od_ferrero Racja, najwyżej nigdy się nie ożenię z Basix3.

• Koneser_Kielce ocenił(a) ten film na: 10

lexusss2012 Jest to doskonałe przedstawienie Polaków w tym filmie to taka satyra która przedstawia uroki wesel na wsiach