Odtwórz Zwiastun nr 2 2:18

Zobacz Weselna gorączka zwiastun

Film

The Pleasure of Your Company

2006 1 godz. 30 min.
5,6 4 953
oceny
5,6 10 4953
1 707
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"291349","linkUrl":"/film/Weselna+gor%C4%85czka-2006-291349","alt":"Weselna gorączka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/13/49/291349/7613097.2.jpg"}
Po nagłej śmierci ukochanej w trakcie oryginalnych oświadczyn zrozpaczony Anderson, za namową przyjaciela, proponuje małżeństwo przypadkowej kelnerce.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Weselna gorączka
Weselna gorączka (2006) Zwiastun nr 2 2:18
Weselna gorączka
Weselna gorączka (2006) Zwiastun nr 1 2:01
Weselna gorączka | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2006 | Film Film jest komedią, która pokazuje, że miłość nie ma nic wspólnego z doskonałością. Kiedy Anderson (Biggs) traci kobietę swoich snów, jest przekonany, że nie zakocha się już nigdy. Jednak, zachęcony przez swojego najlepszego przyjaciela, spontanicznie oświadcza się kelnerce o imieniu Katie (Fisher). Ten nieśmiały gest przyczynia się do powstania takiego rodzaju miłości, o jakim oni oboje marzyli od dawna.

Film jest komedią, która pokazuje, że miłość nie ma nic wspólnego z doskonałością. Kiedy Anderson (Biggs) traci kobietę swoich snów, jest przekonany, że nie zakocha się już nigdy. Jednak, zachęcony przez swojego najlepszego przyjaciela, spontanicznie oświadcza się kelnerce o imieniu Katie (Fisher). Ten nieśmiały gest przyczynia się do powstania takiego rodzaju miłości, o jakim oni oboje marzyli od dawna.

studio
Fugitive Films / GreeneStreet Films / Media 8 Entertainment / Więcej...
data produkcji
2006
tytuł oryg.
The Pleasure of Your Company
inne tytuły
Weselna gorączka Polska
Wedding Daze Wielka Brytania (inny tytuł) USA
The Next Girl I See (inny tytuł) USA
Więcej...
Kiedy Anderson siedzi na kanapie, w jednej ze scen ma na sobie pomarańczowe bokserki, a w kolejnej jest ubrany w szare slipy.
Kiedy Ted wypowiada słowa: „Hey you hungry”, widać, że ma proste włosy. W kolejnej scenie stają się już kręcone.
Film kręcono w Nowym Jorku w USA.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajnie odjechana

  srick.pl ocenił(a) film na 6

  Oczywiście nie jest to film aspirujący do jakiś wielkich zaszczytów, ale przyjemność jego oglądania polega na czymś innym niż intelektualna uczta. Czasem po prostu trzeba oderwać się od poważnych, przytłaczających filmów, i obejrzeć sobie coś lekkiego. Lekkiego nie znaczy złego. Bo mimo trywialności ... więcej

  7
  • 7/10

   Pauleta ocenił(a) film na 6

   fajna komedyjka, można się pośmiać, dużo dobrego humoru Moja ocena: 7/10

   4
   • smieszy/poucza

    a_LITTLE_taste

    -"Żydolahop" -"Żydorożec" -"placzesz" -"nieee" -"a wydajesz sie jakbys plakala" -"fajny Żydoberet" -"nigdy sie nie denerwuje pot to dla mnie objawa radosci" -"kiedy termin?" -"nie jestem w ciazy" -"przyjmij moj pierscien erekcyjny" -"nie ostrzegasz ludzi przed wdepnieciem w ... więcej

   • Zaporozec

    Zedgie

    Samochod Matadora to Zaporożec. Tak jak napisano w ciekawostkach. Tylko jedna kwestia. Na filmie widac ze w czasie jazdy z samochodu unosi sie dym. Z przodu. Tyle ze ten pojazd miał silnik z tylu. Jak maluch 126p, garbus itp itd.

    • Do pewnego momentu nawet zabawny

     Faraon_5

     Film jest do pewnego momentu zabawny, ale od momentu kradzieży samochodu z salonu i trafieniu potem na komisariat akcja się sypie, widać że scenarzysta kompletnie "odleciał", pewnie popalał zioło gdy to pisał. Isla Fisher też trochę "podciąga" ten film, reszta aktorów do bani.