PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855135}

Weselny toast

Le discours
6,1 1 267
ocen
6,1 10 1 1267
Weselny toast
powrót do forum filmu Weselny toast

młodsza publiczność się wynudzi, zwłaszcza ta, która oczekuje komedii romantycznej. Film klimatem przypomina mi "Małe szczęścia", choć tamten był bardziej studium psychologicznym otoczenia, w którym jedno z przyjaciół, niezapowiadające się, nagle robi karierę, a tu mamy do czynienia z neurotycznym, nieporadnym bohaterem, który ma do wygłoszenia toast weselny i wspominając koleje swojego życia przez cały film wieszczy porażkę. Kameralny, lekko teatralny klimat, mało akcji, bardziej opowieść głównego bohatera, z dużym poczuciem humoru, ironią, można się pośmiać w wielu momentach. Generalnie sama prawda o nas, o funkcjonowaniu w związkach, o tym jak reagujemy, kiedy z jednej strony nadchodzi informacja, że musimy sobie zrobić przerwę. Dobra komedia francuska na 6,5, polecam

ocenił(a) film na 7
netyy

Dobijasz mnie trafnością swojej oceny. :)

ocenił(a) film na 2
netyy

"dobra komedia dla grupy wiekowej 30+" Tylko nie podałeś górnej granicy, a ja mam sporo więcej i wymęczył mnie totalnie. Totalnie antypatyczny bohater w rodzinnym kręgu przedstawia kolejne wersje przyszłego przemówienia (jedna głupsza od drugiej), snuje wspomnienia i wyobraża sobie różne rzeczy związane z dziewczyną. "przypomina mi "Małe szczęścia":. Mi także, ale tamten nie był aż tak beznadziejny.

ocenił(a) film na 5
kaymann

Fakt, te wersje przemówień były dość głupie, a rozterki głównego bohatera momentami irytujące. Bardzo przeciętny film, któremu do Małych szczęść" bardzo daleko. Tam każda postać miała jakiś rys, a tu wszystkie są papierowe, statyczne, nudne. Tam była jakaś fabuła, tutaj dostajemy strumień myśli głównego bohatera.

ocenił(a) film na 5
netyy

ciekawa tematyka lecz pokazany prze potwornie nudno, oglądałam na 4 razy, no nie sposób strawić tego za jednym zamachem

ocenił(a) film na 7
netyy

Prawda o małej części ludzi, nie wszyscy są tacy beznadziejni jak bohater, to wina wychowania przez rodziców. Fajne zakończenie ale nierealistyczne, w prawdziwym życiu taki typ charakteru nie ma szans tak zakończyć tej historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones