The War Within

1 godz. 30 min.
6,4 243
oceny
6,4 10 243
104
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":248831,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+War+Within-2005-248831/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wewnętrzna wojna
  • jack_3 ocenił(a) ten film na: 10

Bardzo dobry film - jeśli chodzi o tematykę terroryzmu - bije na głowe Monachium Spilberga - moim skromnym zdaniem 9+/10 Gorąco wszystkim polecam, szczególnie za portert psychologiczny głównego bohatera, ktory przebywa drogę od studenta do oddanego za wszelką cenę allahowi terrorysty

• Pierek ocenił(a) ten film na: 9

jack_3 Monachium nie oglądałem, ale film podobał mi się bardzo, szybko i przyjemnie się oglądało, tematyka dość interesująca, niezłe aktorstwo no i postac głównego bohatera, który diametralnie zmienia swoje przekonania po tym co go spotkało po śmierci brata.

• jack_3 Film Monachium ogladałem a przec chwilą skończyłem oglądać ten... według mnie Monachium ten film bije na głowe i szyje!! Jest bardziej taki realny, rzeczywisty i przdewszystkim ukazuje normalnych ludzi...!! Wprawdzie smutny i brutalny ale rewelacyjny!!

• Pierek ocenił(a) ten film na: 9

Tomchem Monachium juz obejrzałem i powiem tak...za takie filmy to Spielberg oscara nie dostanie. Monachium jest mało przekonujące, a pan Bana swym aktorstwem niestety nie zachwyca.
    War Within 9/10
    Monachium 5/10 -) negatywne zaskoczenie, spodziewałem się czegoś lepszego.

• jack_3 ciekawy i dramatyczny film, na pewno godny polecenia, szczególnie dla zainteresowanych tematyką islamu.