PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151042}
6,0 627
ocen
6,0 10 1 627
When a Stranger Calls
powrót do forum filmu When a Stranger Calls

Naprawde nieporozumienie!!!!!Aktorstwo na żenującym poziomie(szczególnie ten detektyw i opiekunka).Sceny wydłużane w nieskończonośc.No i chyba najgorsze dialogi jakie w życiu słyszałem.Wszystkie pozżynane(np."Duncan to już koniec wyjdż a nic Ci się nie stanie" znajome?) albo maxymalnie długie i bezcelowe.Niestety scenariusz też chyba bardziej banalny byc nie mógł.Totalna nuda i wtórnośc.Nawet fakt,że film ma już swoje lata nie ratuje go zupełnie.W tamtych latach można było zrobic genialny horror co udowodnił Kubrick.Jeśli chodzi o klimat - nie istniał.Nawet muzyka nie była go w stanie uratowac, ktora jako jedyna nie dostałaby 1/10, ale i tak maxymalnie 3/10.To tyle!!!!Rozpisałem się.Podsumowując - JEDEN Z NAJGORSZYCH FILMÓW JAKIE WIDZIAŁEM!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Radoslavo

Chyba jednak trochę przesadzasz, film genialny nie był to fakt, na pewno jeden z wielu który się ogląda a wkrótce potem zapomina. Jednak 1/10 to akurat ocena zaporowa żeby tylko jak najniżej ocenić film, ciekawe co byś w takim razie dał takim arcydziełom jak Ośmiornica II czy Atak Szarańczy, skali w dół by zabrakło. Wiem, że ocena filmu jest zawsze subiektywna, ale obiektywnie rzecz biorąc to na zdrowy rozum, jeśli ktoś lubi horrory/thrillery i obejrzy ten to nawet jeśli nie spodoba mu się to mniej jak 3-4/10 wystawić nie powinien no chyba, że ktoś zna tylko dwie oceny 1 i 10
p0zdr0

użytkownik usunięty
Radoslavo

nie znasz sie na filmach!!!!!!! jako horror wypada na 5 jako kryminal i dreszczowiec na 8 .ogólnie dobry film .Warty obejrzenia!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones