film

Więzi

2016
18m
7,7 3 232
oceny
7,7 10 1 3232
8,0 10
ocen krytyków
Przeżywające kryzys małżeństwo z wieloletnim stażem usiłuje ratować swój związek. Zobacz pełny opis
Więzi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Barbara i Zdzisław są małżeństwem z 45-letnim stażem. Osiem lat temu Zdzisław zostawił Barbarę i zamieszkał z kochanką. Niedawno zdecydował się wrócić do żony. Barbara przyjęła go z powrotem. Powrót do wspólnego życia w jednym mieszkaniu okazuje się jednak dla małżeństwa trudny. Zdzisław proponuje zorganizowanie jubileuszu ich związku.

dystrybucja
M2 Films
studio
Polski Instytut Sztuki Filmowej / Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Studio Munka
tytuł oryg.
Więzi
inne tytuły
Close Ties Międzynarodowy
więcej
Jak w kilkanaście minut pokazać na ekranie wszystko co w życiu najważniejsze? Zofia Kowalewska wie doskonale. Jej dokumentalna, kilkunastominutowa etiuda śmieszy i wzrusza, bawi i smuci, a to wszystko za pomocą bardzo prostych filmowych narzędzi. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bohaterowie każdego dnia podejmują walkę o normalność, jednak jest to chyba niemożliwe po tym wszystkim przez co przeszli. Zbyt dużo w nich niedopowiedzeń, pretensji i żalu. Próbują zacząć na nowo, jednak, jak się okazuje, słowo "przepraszam" nie naprawi wszystkich krzywd, jakie zostały wyrządzone. Przykre. Jakoś tak...

więcej

Gratulacje

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 8

a może Więzy? absolutna rewelacja, wrażenia jak przy głośnym debiucie koszałki, więcej sugeruje niźli pokazuje, do pełnego zachwytu jeszcze tych pozostałych siedemdziesięciu dwóch minut jednak brakuje..

i pokazuje że jest do Obejrzenia w tv lecz to nie ten o którym mowa tylko film norweski rysunkowy! Serio tak ciężko to sprawdzić ;)

j.w.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones