Prisoner

1 godz. 30 min.
4,5 1 055
ocen
4,5 10 1055
509
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":224431,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Prisoner-2007-224431/tv","text":"W TV"}]}

Mroczny thriller o człowieku stojącym w obliczu ekstremalnego zagrożenia. Kontrowersyjny hollywoodzki reżyser Derek Playto podczas poszukiwania lokalizacji dla swego nowego filmu, trafia na teren opuszczonego więzienia. Nie podejrzewa, że został tu zwabiony przez nieobliczalnego psychopatę. Uwięziony w celi śmierci Derek zostaje wciągnięty w grę o własne życie. Każde wypowiedziane przez niego słowo, każdy nieprzemyślany gest może być jego ostatnim. Jedyną szansą więźnia jest rozszyfrowanie motywu, jakim kieruje się porywacz, ale czas ucieka, a finał gry wydaje się przesądzony.

Notoryczny Hollywoodzki bad boy, Darek Playto, zostaje porwany przez tajemniczego Klawisza podczas wizji lokalnej opuszczonego więzienia adaptowanego na potrzeby przyszłego filmu. Playto zdaje sobie sprawę, iż jego kontrowersyjne produkcje przysporzyły mu wrogów nie tylko w kręgu branży filmowej. Szybko odkrywa, że więzienie było tak naprawdę nieustannym "domem bólu". Jedyną nadzieją dla reżysera jest znalezienie odpowiedzi na wciąż powracające pytania dotyczące jego życia i sztuki, którą tworzył.

Amfidiusz
opis użytkownika

Derek Plato to hollywoodzki reżyser, który zostaje uwięziony w trakcie zwiedzania opuszczonego zakładu karnego, nadającego się jako scenografia do jego kolejnego filmu. Pozostaje zdany tylko sam na siebie, aby się wydostać...

at0ne
opis użytkownika

Mroczny thriller o człowieku stojącym w obliczu ekstremalnego zagrożenia.

Kontrowersyjny hollywoodzki reżyser Derek Playto podczas poszukiwania lokalizacji dla swego nowego filmu, trafia na teren opuszczonego więzienia. Nie podejrzewa, że został tu zwabiony przez nieobliczalnego psychopatę. Uwięziony w celi śmierci Derek zostaje wciągnięty w grę o własne życie. Każde wypowiedziane przez niego słowo, każdy nieprzemyślany gest może być jego ostatnim. Jedyną szansą więźnia jest rozszyfrowanie motywu, jakim kieruje się porywacz, ale czas ucieka, a finał gry wydaje się przesądzony.
[opis dystrybutora]

Klarens
opis użytkownika