PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703447}

Widzę, widzę

Ich seh, Ich seh
6,2 21 575
ocen
6,2 10 1 21575
6,6 27
ocen krytyków
Widzę, widzę
powrót do forum filmu Widzę, widzę

Nielogiczności

ocenił(a) film na 6

Wiadomo, że matka w końcu byla matką, ale:

1. Dlaczego nie znała ulubionej piosenki Lucasa?
2. Dlaczego w zabawie w kalambury nie wiedziała, że chodziło o nią (z tą celebrytką i telewizją itp)?,
3. Dlaczego miała namalowany pieprzyk, który utwierdził Eliasa, że to nie jego matka?,
4. Po co w ogóle pokazali zdjęcie z identyczną osobą sugerujące podmianę? Do tego powiedziała, że to przyjaciółka, chociaż bardziej wyglądalo na siostrę bliźniaczkę, tym bardziej, że sama miala bliźniaki.

Te wszystkie rzeczy nie miały logicznego wytłumaczenia. Dosłownie tak, jakby twórcy chcieli koniecznie przekonac widza, ze ona nie jest matką, więc powplatali to wszystko, ale po odkryciu na końcu prawdy nic z tych rzeczy nie ma sensu logicznego.

ocenił(a) film na 7
karolinex

Według mnie pytania, które zadałaś są całkowicie bez sensu. Jeśli chodzi o 1, być może chłopak miał dwie piosenki, które mu się podobały. Naprawdę masz jedną ulubioną? Dalej, jeśli chodzi o 2, naprawdę grając w kalambury i będąc jakąś osobą, mając o niej wiele informacji, które pasują do Ciebie, powiedziałabyś, że chodzi właśnie o Ciebie? Bo ja na pewno nie. Szukałabym osób podobnych do mnie, ale na pewno nie powiedziałabym, że o mnie chodzi. 3. Przecież wyraźnie było powiedziane, że pieprzyk został usunięty przez lekarzy ze względów zdrowotnych. Sama miałam ich kilka usuniętych. Niektóre z nich są podobno rakotwórcze. I wreszcie 4, przecież to był tylko film. Dzięki tej fotografii, widzowie mogli się zastanawiać. Kurde, czy to jej siostra? Czy to naprawdę nie jest ich matka? Po końcowej scenie wiemy, że całą akcję nakręcał tak naprawdę Lucas, do którego nie odzywała się matka. A dlaczego? No właśnie może dlatego, że zginął w wypadku, w którym zresztą i kobieta została ranna i, po którym załamała się (jak to po stracie syna).
Pozdrawiam Cię serdecznie

ocenił(a) film na 6
Charlotte001

"Przecież wyraźnie było powiedziane, że pieprzyk został usunięty przez lekarzy ze względów zdrowotnych" - no tak, ale matka miała go namalowanego jakby udawała, że jest matką. Po co to udawanie ?

Tymoteusz81

Nie udawała matkę,niektóre kobiety sobie pieprzyki malują bo uważają że dodają im urodę,jej pieprzyk pewnie został usunięty przez wypadek,ale że jej sie podobał,albo była przyzwyczajona to sobie malowała.

No i miał być to też zabieg by wzbudzać dalej wątpliwości w widzu o tym kto ma racje.

ocenił(a) film na 6
Adorianu

no wątpliwości faktycznie wzbudzał :).

ocenił(a) film na 8
Tymoteusz81

Od siebie chciałabym dodać że w kalamburach syn powiedział że to osoba która ma dwoje dzieci. Ona już wtedy miała jednego z nich... ale zgadzam się z karolinex z tym że zdjęcie z ''przyjaciółką'' faktycznie zasugerowało że to jej siostra bliźniaczka. Sama tak pomyślałam, co więcej nawet przeszło mi przez myśl że to bliźniaczka udaje matkę chłopców.

ocenił(a) film na 7
Tymoteusz81

Weź pod uwagę to, że skoro dzieciak widział swojego zmarłego brata to mógł też widzieć inne rzeczy.

ocenił(a) film na 6
Charlotte001

Lucas nie zginął w wypadku, utonął...

ocenił(a) film na 8
Charlotte001

jw. Lucas utonął, a co więcej matka nie miała żadnego wypadku, tylko operację plastyczną xD

ocenił(a) film na 5
Charlotte001

Z tym pieprzykiem to tej osobie chodziło o to że jak wycięła to po co dalej robiła iluzję że go nadal ma i domalowywała

ocenił(a) film na 9
karolinex

obejrzyj jeszcze raz film to może się dowiesz sama odpowiedzi :)

ocenił(a) film na 6
karolinex

Zgadzam się z Tobą. Dodałabym jeszcze scenę, w której matka - słysząc nadchodzącego syna - w pośpiechu bandażuje twarz, tak jakby nie chciała zostać rozpoznana...

ocenił(a) film na 5
karolinex

W sumie to ta matka to jedna chodząca nielogiczność, bo praktycznie odizolowała swojego syna od świata a co najgorsze od samej siebie, co tylko pogorszyło paranoje dzieciaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones