Odtwórz Zwiastun nr 2 1:14
Film

All I See Is You

2016 1 godz. 50 min.
5,7 4 563
oceny
5,7 10 1 4563
5 764
chce zobaczyć
{"id":"742783","linkUrl":"/film/Widz%C4%99+tylko+ciebie-2016-742783","alt":"Widzę tylko ciebie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/27/83/742783/7809333.2.jpg"}
Życie niewidomej kobiety zmienia się, kiedy odzyskuje wzrok i odkrywa niepokojące fakty o sobie oraz swoim małżeństwie.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Widzę tylko ciebie
Zwiastun nr 2 1:14
Widzę tylko ciebie
Zwiastun nr 1 2:17
Widzę tylko ciebie - Zwiastun Nr 2 Widzę tylko ciebie - Zwiastun Nr 2

Będąc dzieckiem, Gina straciła w wypadku samochodowym zarówno oboje rodziców, jak i wzrok. Teraz, gdy jest już dorosła, zamężna i całkowicie pogodzona ze swym losem, dowiaduje się, że istnieje możliwość przywrócenia widzenia w jednym oku. James, jej ukochany mąż, który opiekuje się nią od lat, jest wziętym specjalistą od ubezpieczeń i naBędąc dzieckiem, Gina straciła w wypadku samochodowym zarówno oboje rodziców, jak i wzrok. Teraz, gdy jest już dorosła, zamężna i całkowicie pogodzona ze swym losem, dowiaduje się, że istnieje możliwość przywrócenia widzenia w jednym oku. James, jej ukochany mąż, który opiekuje się nią od lat, jest wziętym specjalistą od ubezpieczeń i na operację żony wyda każde pieniądze. Choćby tylko po to, by ukochana mogła choć przez chwilę zobaczyć jego twarz, zamiast ją sobie tylko wyobrażać. To, co jawi się jako cud, okazuje się być początkiem rodzinnego horroru. Nie dlatego, że na horyzoncie pojawiają się jakieś moce nadnaturalne, lecz z tego prostego względu, że kobieta stopniowo uniezależnia się od męża, sprawiając, że ten z osoby aktywnie kształtującej jej życie staje się zaledwie widzem, bezsilnym i coraz bardziej sfrustrowanym. Czy małżonkowie będą potrafili wyjść poza własne ograniczenia i spróbować odzyskać utracone szczęście? A jeśli tak, ile będą w stanie poświęcić, żeby znów być razem?

studio
Link Entertainment / SC Films International
inne tytuły
Film był kręcony na wyspie Phuket i w Bangkoku (Tajlandia) oraz w Barcelonie (Hiszpania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nielogiczna końcówa (uwaga spoilery atakują!)

  Fatal1ty

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • 5/10 ŚREDNIE,NIERÓWNE KINO - ZOBACZYĆ MOŻNA NA PEWNO,ALE SZAŁU NIE MA

  kleju30 ocenił(a) film na 5

  Nierówny film.Powiem szczerze,że podczas pierwszej połowy filmu kilka razy miałem ochotę go wyłączyć,ale staram się zawsze dotrwać do końca seansu i nie żałuję,bo drugą jego część ogląda się całkiem nieżle.Na początku ten film mnie strasznie ... więcej

 • Całkiem fajny...

  eszym ocenił(a) film na 7

  Film dobrze się ogląda. Blake Lively nieźle zagrała. Może tempo filmu jest nieśpieszne ale ja właśnie takie lubię. Szkoda, że nie było tłumaczenia tekstu piosenki, którą śpiewała w końcówce bohaterka. Choć można się domyślić o czym jest. Całość na plus.

  3
  • Nie jest to arcydzieło...

   marpo66 ocenił(a) film na 6

   ...ale w tyglu miernego aktorstwa Jasona Clarka i przyzwoitego Blake Lively, duże wrażenie zrobiło na mnie wykonanie utworu przez Ginę . Prawdziwa perła !

  • Film w Polsce

   Alvidaa ocenił(a) film na 7

   Wiadomo coś kiedy film będzie w Polsce? Jeśli w ogóle będzie...

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.