PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627554}

Wieczór panieński

Bachelorette
5,0 29 957
ocen
5,0 10 1 29957
3,3 3
oceny krytyków
Wieczór panieński
powrót do forum filmu Wieczór panieński

okropnie wkurzały mnie te dziewczyny, a najbardziej ta ruda. chyba zamysl byl taki, ze bohaterki maja byc pozytywnie postrzelone, takie wyluzowane itd, jak dla mnie kazda jest antypatyczna, podla i zadufana w sobie

ocenił(a) film na 1
rutaJolowicz

calkowicie sie z tym zgadzam, wredne babki, brak im poczucia humoru, polotu, dowcipu, takie chamskie akcje jak one to każdy głupi umie odwalić, szkoda filmu, mogli pokazać jak głowna bohaterka sie na nich odgrywa...

ocenił(a) film na 4
PaniCzkawka

wiesz ja właśnie oglądając byłam pewna, że film zmierza do tego, że ta grubsza blondynka się odegra za ich chamstwo, a one w końcu uświadomią sobie, że wcale nie są takie cool jak im się wydaje:)

ocenił(a) film na 2
rutaJolowicz

Właśnie, mnie najbardziej rzuciła się w oczy ta ich hipokryzja i niedowierzanie, że ta GRUBA wychodzi za mąż przed nimi. Całkowicie antysympatyczne bohaterki, wyśmiewające za plecami tę Becky. Najbardziej zdenerwowała mnie scena, SPOJLER kiedy były przed salonem sukien i ta blondyna nie zgodziła się na wymianę sukni. Okropność, a przecież była odpowiedzialna za jej zniszczenie. W ogóle, może to trochę śmieszne, ale oprócz żałosnego zachowania bohaterek denerwowały mnie te przekleństwa rzucane na prawo i lewo.

Ogólnie film mnie zawiódł i nie polecam go nikomu, chyba że desperatom lubujących się w tego typu "komediach". I to najniższych lotów.

ocenił(a) film na 5
rutaJolowicz

Dla mnie film średni. Gdyby główne bohaterki naprawdę byly wyluzowane i śmieszne a nie irytujące ,chamskie i puste film był by o wiele lepszy.Mnie też najbardziej wkurzała ta ruda ale ta czarna też .Takie ćpuńskie i puszczalskie.To nie jest fajne i psuje ten film.

ocenił(a) film na 7
rutaJolowicz

no wlasnie fajne sarkastyczne dziewczyny, lubie takie ironiczne zarty od pań

użytkownik usunięty
black_bastard

Świetne bohaterki. I takie prawdziwe. Szczególnie Katie! Co za dziewczyna :D

rutaJolowicz

Takie było założenie żeby były wredne i złe .......

ocenił(a) film na 3
rutaJolowicz

Cały ten film był wkurzający, żenujący i już dotykał dna. Zobaczyłam tylko dlatego, że początek był nawet zabawny.

ocenił(a) film na 5
majkalipcowa

Obejrzałem po raz drugi i faktycznie mało śmieszny, choć w miarę interesujący. Niemniej jednak, liczyłem na coś lepszego.

Pewne zachowania mocno przejaskrawione, ale niestety często spotykane.

ocenił(a) film na 6
rutaJolowicz

Bo to nie komedia, a komediodramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones