PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867501}

Wiedźmin: Zmora Wilka

The Witcher: Nightmare of the Wolf
6,6 25 968
ocen
6,6 10 1 25968
6,1 9
ocen krytyków
Wiedźmin: Zmora Wilka
powrót do forum filmu Wiedźmin: Zmora Wilka

Finałowa bitwa

ocenił(a) film na 6

Dawałem 7/10 aż do tego momentu. Serio ktoś pomyślał, że wspólny atak ludzi i potworów ma sens? Jasne, świetnie to wygląda i ma pewien symbolizm, ale w świecie Wiedźmina, w takiej sytuacji ludzie uciekaliby jakby się pod nimi paliło...

JackieST

Zdecydowanie najgorsza scena w filmie, chyba najlepszy argument, że ta animacja była mocno wzorowana na Castlevanii.

ocenił(a) film na 7
JackieST

Też się nad tym zastanawiałem. W ogóle wydawało mi się, iż portale nie otworzyła Czarodziejka, a nasza zmutowana elfka. Z błędu wyprowadził mnie dopiero pojedynek. Prawdopodobnie Kitsu stworzyła potężną iluzję, przez którą wieśniacy nie widzieli potworów (a bajka pokazywała, że coś takiego potrafiła by zrobić). Pewno z ich perspektywy same orszaki anielskie zstąpiły by im dopomóc, o ile w ogóle jakieś potwory tam były, bo możliwe, że w ogóle nie było żadnych bestii.

Ale zgadzam się też z piero, scena wyjęta z Castlevanii.

ocenił(a) film na 6
Nivat

Szczerze mówiąc, ta animacja nie wydaje się na tyle zaawansowana, aby implikować takie rozwiązanie, zwłaszcza że wszystkie pozostałe iluzje zostały nam odkryte. Więc jednak dalej uważam że to zwykłe niezrozumienie uniwersum przez autorów animacji.

ocenił(a) film na 8
JackieST

Ja przyjąłem że wieś była pod czarem wiedźmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones