Film

Giant Little Ones

2018 1 godz. 33 min.
6,6 1 061
ocen społeczności
6,6 10 1 1061
414
chce zobaczyć
Przyjaciele ze szkolnej drużyny pływackiej świętują 17 urodziny jednego z nich. Po imprezie niespodziewanie Ballas zaczynać szerzyć pogłoski, że Franky jest gejem.
Wielcy malutcy
Zwiastun nr 1
Wielcy malutcy - Zwiastun Nr 1 Wielcy malutcy - Zwiastun Nr 1

Drugi film w reżyserskim dorobku Keitha Behrmana to szczery, wrażliwy obraz młodości i wiążącego się z nią paradoksu, polegającego na tym, że potrafi być ona zarówno fascynująca, jak i przerażająca. Nie może być inaczej, skoro to czas podejmowania pierwszych ważnych decyzji, kształtowania się tożsamości, a zarazem moment, w którymDrugi film w reżyserskim dorobku Keitha Behrmana to szczery, wrażliwy obraz młodości i wiążącego się z nią paradoksu, polegającego na tym, że potrafi być ona zarówno fascynująca, jak i przerażająca. Nie może być inaczej, skoro to czas podejmowania pierwszych ważnych decyzji, kształtowania się tożsamości, a zarazem moment, w którym wszystko odczuwamy najmocniej. Dotyczy to też głównego bohatera "Giant Little Ones". Jest nim siedemnastoletni Franky, członek szkolnej drużyny pływackiej, skonfundowany po tym, jak jego ojciec decyduje się opuścić rodzinę, by żyć z innym mężczyzną. Sprawy idą jeszcze dalej, kiedy podczas urodzinowej imprezy, ku zdziwieniu dziewczyny Franky’ego, dochodzi do niedwuznacznej sytuacji pomiędzy nim a jego najlepszym przyjacielem. W jednej chwili z popularnego i lubianego w szkole chłopaka staje się wyrzutkiem.

studio
Euclid 431 Pictures / Scythia Films / Storyboard Entertainment
inne tytuły
G.L.O. (tytuł roboczy) Kanada
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Sault Ste. Marie (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 10/10 INTERESUJĄCO O PROBLEMACH DORASTANIA

  oscar_4

  Można? Można. Przy świetnych dialogach, sympatycznych aktorach. Zwracam uwagę zwłaszcza na chłopaka. Jeszcze o nim usłyszymy.

 • Gdzie można obejrzeć ?

  dialga

  Ktoś wie czy można go znaleźć w necie już ?

 • ścieżka dźwiękowa

  NikKI76

  pomocy moi drodzy, przekopałam soundrack i nie mogę znaleźć utworu końcowego, który zaczyna się jak Franky oddaje rower i jedzie po ulicy, aż do napisów końcowych. proszę podpowiedzieć , jak ktoś wie. będę zobowiązana:))

 • Rozczarowanie

  drenz ocenił(a) film na

  Film, który w ogólnym rozrachunku jest o niczym. Na końcu widz zadaje sobie pytanie o czym właściwie był ten film. Wątki potraktowano po omacku, brak zgłębienia się w problem. Na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim sprawa potencjalnego geja, który homoseksualizm "zrzuca" na heteroseksualnego ... więcej

 • Zboczenia kontrolowane

  Daryavush_Meribbaal

  Mętna historyjka o młodocianych zboczeńcach u progu "kariery". Poprawni światopoglądowo i ogólnie na wskroś "nowocześni" twórcy tego knota usiłują wmówić widzowi, że zwyrodnienia seksualne to rzecz normalna i powszechna. Zapewne temu celowi służy uruchomienie postaci starego pedała (ojciec ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.