Odtwórz Zwiastun nr 1 2:04
Film

The Great Gilly Hopkins

2015 1 godz. 39 min.
6,5 2 223
oceny
6,5 10 2223
1 479
chce zobaczyć
{"id":"682251","linkUrl":"/film/Wielka+Gilly-2015-682251","alt":"Wielka Gilly","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/22/51/682251/7741798.2.jpg"}
Sarkastyczna dwunastolatka tuła się po domach zastępczych do czasu, gdy spotyka Miame Totter. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Wielka Gilly
Wielka Gilly (2015) Zwiastun nr 1 2:04
Wielka Gilly | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2015 | Film Nieznośną 12-letnią Gilly wszyscy dobrze znają i to z tej najgorszej strony. Wiele rodzin zastępczych próbowało zapanować nad dziewczynką, ale ona zawsze była sprytniejsza. Gilly ucieka od kolejnych rodziców, bo przecież piękna i elegancka prawdziwa mama zabierze ją wkrótce do domu. Wchodząc do domu Trotterów - najdziwniejszych ludzi na świecie - już wie, że nie zamierza spędzić tam ani chwili dłużej, a panią Trotter postanawia znienawidzić do końca życia. Będzie kraść, kłamać i robić wszystko, żeby się od niej uwolnić. Czy Gilly uda się zrealizować jej kolejny sprytny plan?

Nieznośną 12-letnią Gilly wszyscy dobrze znają i to z tej najgorszej strony. Wiele rodzin zastępczych próbowało zapanować nad dziewczynką, ale ona zawsze była sprytniejsza. Gilly ucieka od kolejnych rodziców, bo przecież piękna i elegancka prawdziwa mama zabierze ją wkrótce do domu. Wchodząc do domu Trotterów - najdziwniejszych ludzi naNieznośną 12-letnią Gilly wszyscy dobrze znają i to z tej najgorszej strony. Wiele rodzin zastępczych próbowało zapanować nad dziewczynką, ale ona zawsze była sprytniejsza. Gilly ucieka od kolejnych rodziców, bo przecież piękna i elegancka prawdziwa mama zabierze ją wkrótce do domu. Wchodząc do domu Trotterów - najdziwniejszych ludzi na świecie - już wie, że nie zamierza spędzić tam ani chwili dłużej, a panią Trotter postanawia znienawidzić do końca życia. Będzie kraść, kłamać i robić wszystko, żeby się od niej uwolnić. Czy Gilly uda się zrealizować jej kolejny sprytny plan?

studio
Arcady Bay Entertainment
data produkcji
2015
tytuł oryg.
The Great Gilly Hopkins
inne tytuły
Wielka Gilly Polska
Wspaniała Gilly (inny tytuł) Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wzruszający film

  pabomir ocenił(a) film na 8

  Rzadko w sumie ciepły i pogodny film zmusza do wzruszeń , i nie przeszkadzał mi tym tandetny plakat czy brak kontaktu z literackim pierwowzorem . Zachęcam do oglądnięcia .

  2
  • Plakat

   MAFA ocenił(a) film na 7

   Sophie Nélisse na tym plakacie wygląda jak chłopak z długimi włosami. Graficy zdecydowanie przesadzili z Photoshopem.

   3
   • Dobry obyczaj/dramat/familijny

    iris_1984 ocenił(a) film na 7

    Film o nastolatce w rodzinie zastępczej, do obejrzenia bez ograniczeń wiekowych, trochę komedii, trochę dramatu, dobrze się ogląda

    1
    • Wzruszający film

     pabomir ocenił(a) film na 8

     Rzadko w sumie ciepły i pogodny film zmusza do wzruszeń , i nie przeszkadzał mi tym tandetny plakat czy brak kontaktu z literackim pierwowzorem . Zachęcam do oglądnięcia .

    • Zwiastun

     marta0807

     https://www.youtube.com/watch? v=zlb0JH0oQuc