PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647202}

Wielki Liberace

Behind the Candelabra
6,5 15 301
ocen
6,5 10 1 15301
7,0 24
oceny krytyków
Wielki Liberace
powrót do forum filmu Wielki Liberace

..usiłując..pogodzić się z takim wizerunkiem Artysty.Niestety;film wpisuje się w..antypolski spisek;jak "polskie obozy koncentracyjne"..Żart Władka Valentino-Liberace-ze swojego żydowskiego impresario-"nie przychodż jutro na obiad bo będzie wieprzowina"-tłumaczy wszystko!Film powstał by Liberace-ośmieszyć i skompromitować!Był to wielki Artysta i bardzo dobry Człowiek,kochający swą Matkę nad życie.Był homoseksualistą,lecz to ukrywał.Książka Jego wieloletniego kochanka,którego "odstawił",bo go OKRADAŁ NA NARKOTYKI-jest paszkwilem!Zemstą,którą podchwycili realizatorzy filmu;wiadomo kto.Prawdziwą twarz Liberace-możecie znależć w necie;we wspomnieniach Jego miłośników.Prawdziwa twarz Liberace jest ukazana w filmie "Usłyszeć muzykę";gra on tam-samego siebie,tylko pod innym imieniem i nazwiskiem!Ten film figuruje w Filmwebie;jest tam także moja na filmu temat-recenzja.To po tym filmie,urzeczona zdolnościami muzyka-zgłębiłam o Nim wszystko,co tylko w necie się znajduje.W tym tu-paszkwilu-nie ma ani joty prawdy o Artyście!N ie dajcie się manipulować antypolskim tendencjom,które nie dość że fałszują historię Polski-także zafałszowują obraz sławnych i zdolnych-w historii-Polaków!
http://www.filmweb.pl/film/Us%C5%82ysze%C4%87+muzyk%C4%99-1955-114918

dobbiacco_attersee

Tak myślę, że ten film powinien być promowany bardziej jako historia związku Liberace z Thorsonem niż opowieść o jego życiu. A ile w swojej książce Thorson napisał prawdy - pewnie tego nigdy się nie dowiemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones