PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657525}

Wielki Mur

The Great Wall
5,7 52 748
ocen
5,7 10 1 52748
5,2 15
ocen krytyków
Wielki Mur
powrót do forum filmu Wielki Mur

Film skierowany do odbiorców w wieku gimnazjalnym. Kupa efektów specjalnych połączona z treścią skomplikowaną jak budowa cepa.

ocenił(a) film na 8
Korgan_1977

Napisał typek, który ocenił "Labirynt Fauna" na 10 :D

ocenił(a) film na 2
Logan_123

Z polską szkołą jest naprawdę źle skoro gimnazjaliści nie widzą różnicy między Labiryntem fauna a takim gniotem jak Wielki mur.

ocenił(a) film na 8
Korgan_1977

Niestety pudło. W moich czasach gimnazjów jeszcze nie było, ale po poziomie twego rozgarnięcia i tym jak głębokie przesłanie odnalazłeś w tym arcydziele wnioskuję, że sam uzyskałeś gruntowne wykształcenie w jednym z nich.

ocenił(a) film na 5
Logan_123

Labirynt fauna to bardzo dobry film z oryginalną fabułą i przesłaniem.

ocenił(a) film na 5
Korgan_1977

Też to pomyślałem. Kpina, żeby tak dobry film jak Labirynt fauna zestawiać z takim chińskim gniotem.

Korgan_1977

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Korgan_1977

Ja mam grubo ponad 20 wiosen na karku i dobrze sie bawiłem przy tym filmie. Śmieszą mnie ludzie którzy w filmach fantasy oczekują arcydzieła z głębokim przesłaniem. Trochę mi was szkoda.

ocenił(a) film na 2
Byakko123

To, że niektórym (sądząc po średniej 5,8 nielicznym) film się podobał nie zmienia faktu że to chała. To tak jak z disco polo, to, że parę milionów ludzi go słucha nie zmienia faktu, że to chała. Wielki mur to właśnie takie filmowe disco polo. Jak widać są tacy co je lubią:))

Korgan_1977

Wiesz, gdybym miał patrzeć na średnie oceny jakie są na FW to obejrzane filmy można by było policzyć na palcach jednej ręki. Nawiązując do Twojego przykłady. To widzisz drzewo, nie dostrzegając lasu. Co świadczy o ignorancji i głupocie. Ponieważ ci cali pseudo znawcy gatunku filmowego nie mają pojęcia jaką rolę spełnia "film".

ocenił(a) film na 2
Byakko123

Na szczęście są tacy "geniusze" jak ty, którzy powiedzą wszystkim jaką rolę spełnia film:)

Korgan_1977

Wolę być "geniuszem" niż "wszystko wiedzącym krytykiem filmowym".

ocenił(a) film na 3
Byakko123

Czy mogę zapytać czy pochodzisz ze wsi? Wybrzmiewają z Twoich wypowiedzi echa kultury i mentalności rosyjskiej, która mocno zakorzeniła się na prowincji polskiej. Domyślam się, że obok krytyków filmowych, także ludzi mądrych reprezentujących inne dziedziny też nie cenisz, bo są zbyt dla Ciebie mądrzy i mówią niezrozumiałym językiem.Nie napiszę, jak typowy Rosjanin, że jest mi Ciebie żal. Zupełnie nie jest.

per333

Ehh... Jasne, że możesz. Wg. Wikipedii jestem z miasta. Mentalność rosyjska? Ponieważ? Nie wychwalam, nie całuję po stópkach i nie głaszcze po główce swojego rodaka Polaka? Co do krytyków, gdzie napisałem, że ich nie cenię? Wiesz dlaczego "wszystko wiedzących krytyków filmowych" napisałem w cudzysłowie? Jesteś mądry więc pewnie wiesz. P.S Chyba nie muszę pisać gdzie mam twoje żale, prawda.

Korgan_1977

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 3
Korgan_1977

Cos w tym jest. Oglądaliśmy we czworo. 3 dorosłych i dziewięciolatek. Najmłodsza część widowni zachwycona. Na twarzy pozostałej trójki na przemian pojawiały się grymasy zażenowania, niedowierzania, rozczarowania i politowania. Na uwagę zasługują widowiskowe walory filmu, ale w dzisiejszych czasach nie jest to wyznacznik przesądzający o atrakcyjności produkcji. 3/10 bo synowi się jednak podobało.

dyziorro

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Korgan_1977

Film przenosi osoby w wiek kiedy byli mlodsi. Bo gimnazjum to niezle obostrzenie. Ale trzeba umiec spojszac dalej.

ocenił(a) film na 3
Korgan_1977

Film dla widzów młodszych. Inteligencja 14-latka pozwala już rozwinąć zalążki krytycyzmu.

Tak na marginesie - czemu te chińskie filmy wysokobudżetowe są tak dramatycznie pozbawione sensu, aż do tego stopnia, że nie da się tego oglądać?

per333

Też właśnie zauważyłem że jeżeli chodzi o Chińskie fantasty to nie znają w większości przypadków  umiaru, za to wiadomo dramaty (seriale jak i filmy) wychodzą im świetnie.

per333

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Korgan_1977

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones