Winnetou - Der letzte Kampf

2 godz. 3 min.
5,8 112
ocen
5,8 10 112
35
chce zobaczyć

{"type":"film","id":794788,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Winnetou+-+Der+letzte+Kampf-2016-794788/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Winnetou. Ostatnia bitwa
  • kradnący {przyzwoitym} Niemcom bagaże żenada i niesmak i Polska której wtedy nie było graniczy z Niemcami {u nas mówią jak jedziesz do Polski to pilnuj bagaży bo ci ukradną} film 2016r normalnie podejść i dać w>>>

• Winnetou28 ocenił(a) ten film na: 9

jan_nowak662 Jestem Polakiem a w 2014 na chodniku smarkacz rowerzysta też Polak wyrwał mi telefon z ręki. Zakładam że tamtym Niemcom mogło się to przytrafić. Choć to niedobrze wygląda.

• wesstman1 ocenił(a) ten film na: 1

Winnetou28 Człowieku, to nie jest film, w którym powinno się informować cały świat, że Polacy kradną (nawiasem mówiąc Niemcy też mnie kilka razy oszukali, albo innymi słowy: okradli).

• Winnetou28 ocenił(a) ten film na: 9

wesstman1 Jest u nich taki trynd. Cóż poradzić. Ale film nie jest zły.

• wesstman1 ocenił(a) ten film na: 1

Winnetou28 Niemcy nie mają moralnego prawa oceniać innych po tym co zrobili w XX wieku. Dokonania ludzi z naszego marginesu mają się nijak do dokonań ich elit sprzed kilkudziesięciu lat. P.s. A już najmniej mają prawo oceniać Polaków, których inteligencja została przez nich (i naszych braci ze Wschodu) wymordowana.

• Winnetou28 W filmie padaja słowa "Zamordowani trzej Polacy: Tadeusz Różewicz, Czesław Miłosz i Zbigniew Herbert" ... i dosłownie "Polacy to naród złodziei" no poraziło mnie to dosłownie ze usłyszę to w westernie o Winnetou