PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794788}

Winnetou. Ostatnia bitwa

Winnetou - Der letzte Kampf
5,8 119
ocen
5,8 10 1 119

Winnetou. Ostatnia bitwa
powrót do forum filmu Winnetou. Ostatnia bitwa

kradnący {przyzwoitym} Niemcom bagaże żenada i niesmak i Polska której wtedy nie było graniczy z Niemcami {u nas mówią jak jedziesz do Polski to pilnuj bagaży bo ci ukradną} film 2016r normalnie podejść i dać w>>>

ocenił(a) film na 9
jan_nowak662

Jestem Polakiem a w 2014 na chodniku smarkacz rowerzysta też Polak wyrwał mi telefon z ręki. Zakładam że tamtym Niemcom mogło się to przytrafić. Choć to niedobrze wygląda.

ocenił(a) film na 1
Winnetou28

Człowieku, to nie jest film, w którym powinno się informować cały świat, że Polacy kradną (nawiasem mówiąc Niemcy też mnie kilka razy oszukali, albo innymi słowy: okradli).

ocenił(a) film na 9
wesstman1

Jest u nich taki trynd. Cóż poradzić. Ale film nie jest zły.

ocenił(a) film na 1
Winnetou28

Niemcy nie mają moralnego prawa oceniać innych po tym co zrobili w XX wieku. Dokonania ludzi z naszego marginesu mają się nijak do dokonań ich elit sprzed kilkudziesięciu lat. P.s. A już najmniej mają prawo oceniać Polaków, których inteligencja została przez nich (i naszych braci ze Wschodu) wymordowana.

Winnetou28

W filmie padaja słowa "Zamordowani trzej Polacy: Tadeusz Różewicz, Czesław Miłosz i Zbigniew Herbert" ... i dosłownie "Polacy to naród złodziei" no poraziło mnie to dosłownie ze usłyszę to w westernie o Winnetou

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones