PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 920
ocen
6,8 10 1 25920
6,0 11
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Średnia 7.0 świadczy o wypraniu ludzi z inteligencji i wraźliwości.
Wspaniały klimat, zdjęcia, muzyka, gra aktorska, metafizyczna historia.

ocenił(a) film na 10
Jordan66

No jasne! Miło, że nie tylko ja tak uważam :) (tylko nie byłabym tak zasadnicza z tym wypraniem)

ocenił(a) film na 8
Jordan66

srednia 7.0 nie swiadczy a dowodzi tego ze nie powinno sie kierowac opiniami z filmwebu. chociaz ja dalam 8 bo jestem bardzo wymmagajaca. ale oceniajac same zdjecia i poszcególne kadry to 10/10

ocenił(a) film na 8
Jordan66

Dla mnie tym bardziej magiczny, ponieważ moja rodzina mieszka w miejscu gdzie był kręcony film i prawie każdy weekend i wakacje tam spędzam, mogę podziwiać te piękne krajobrazy.

ocenił(a) film na 9
Jordan66

oj Jordan66. narzekasz na srednia, a sam zes nie wystawil oceny temu filmowi. takich jak Ty jest o wiele wiecej. chociazby uzytkownik lilija piszaca w tym temacie. jak widac z inteligencja jest rzeczywiscie roznie...

ocenił(a) film na 8
Ibrah

Wystawiłam 8, ale najwidoczniej z jakiś nieznanych przyczyn nie wyświetla się. Więc może nie o inteligencję tu chodzi?

Ibrah

Ty, ocenę wystawiłem ale nie pokazuję publicznie !

ocenił(a) film na 6
Jordan66

hm, ja się boję, że po dzisiejszej projekcji w tv, to średnia ocena jeszcze spadnie.

Jordan66

O jakiej wy magi mówicie?
Widzę że reżyser się starał ,muzyka ,plenery , znani i dobrzy aktorzy ,ale nie lubię twórczości pana Stasiuka.
A ten film mnie tylko utwierdza w tej niechęci.
Generalny pogląd pisarza na temat polski i polaków jest taki że nasza ubogość materialna jest zapisana w naszej przaśnej kulturze co powoduje że nigdy nie dorównam krajom zachodniej europy cywilizacyjnie.
Moja rodzina pochodzi ze wschodniej polski a obecnie mieszkamy od ponad 30 lat na zachodzie i skutecznie gonimy zachód.
Sposób widzenia polski przez pana Stasiuka jest błędny i szkodliwy oby mniej jego ekranizacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones