PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117787}

Wirtualny świat

Sci-Fighter
4,0 189
ocen
4,0 10 1 189
Wirtualny świat
powrót do forum filmu Wirtualny świat

Ten cały Don "The Dragon" Wilson jest cienki jak barszcz, i te jego filmy tak samo.Najbardziej beznadziejny film akcji jaki widziałem.Że też takie kaszańskie filmy kręcą,szkoda czasu na oglądanie.

Cyszard

zgadzam sie w stu procentach te film z nim to badziew,ostatnio kumpel porzyczyl mi trzy filmy z tym gosciem niedalo sie ogladac.

ocenił(a) film na 2
iwan12341234

no dokładnie - nie dziwota że go do NIEZNISZCZALNYCH nie biorą - cienias i tyle :)

ocenił(a) film na 10
Bormann81

A Matrix był taki fajny?

ocenił(a) film na 2
Raze

Tak

ocenił(a) film na 10
Bormann81

Zdecydowanie nie.

ocenił(a) film na 10
Bormann81

Matrixa po raz pierwszy oglądałem 20 czerwca 2013 roku na moim laptopie. Jest to mało wymagający film akcji i tyle. Film naprawdę na bardzo niskim poziomie intelektualnym. Najgorszy film poruszający tematykę cyberprzestrzeni, wirtualnej rzeczywistości i neurointeraktywnej symulacji. Film prosty jak cep, scenariusz splagiatowany wzbogacony o zapożyczenia z filmów animowanych o Batmanie "What is Reality" i Perchance to Dream", z licznymi zapożyczeniami z komiksów, literatury, gier komputerowych, filmów animowanych, filmów pełnometrażowych, mang i anime.

ocenił(a) film na 10
iwan12341234

A Matrix był taki fajny?

ocenił(a) film na 2
Raze

Tak

ocenił(a) film na 10
Bormann81

Zdecydowanie nie.

ocenił(a) film na 10
Bormann81

Matrixa po raz pierwszy oglądałem 20 czerwca 2013 roku na moim laptopie. Jest to mało wymagający film akcji i tyle. Film naprawdę na bardzo niskim poziomie intelektualnym. Najgorszy film poruszający tematykę cyberprzestrzeni, wirtualnej rzeczywistości i neurointeraktywnej symulacji. Film prosty jak cep, scenariusz splagiatowany wzbogacony o zapożyczenia z filmów animowanych o Batmanie "What is Reality" i Perchance to Dream", z licznymi zapożyczeniami z komiksów, literatury, gier komputerowych, filmów animowanych, filmów pełnometrażowych, mang i anime.

ocenił(a) film na 10
Cyszard

A Matrix był taki fajny?

ocenił(a) film na 2
Raze

Tak

ocenił(a) film na 10
Bormann81

Zdecydowanie nie.

ocenił(a) film na 10
Bormann81

Matrixa po raz pierwszy oglądałem 20 czerwca 2013 roku na moim laptopie. Jest to mało wymagający film akcji i tyle. Film naprawdę na bardzo niskim poziomie intelektualnym. Najgorszy film poruszający tematykę cyberprzestrzeni, wirtualnej rzeczywistości i neurointeraktywnej symulacji. Film prosty jak cep, scenariusz splagiatowany wzbogacony o zapożyczenia z filmów animowanych o Batmanie "What is Reality" i Perchance to Dream", z licznymi zapożyczeniami z komiksów, literatury, gier komputerowych, filmów animowanych, filmów pełnometrażowych, mang i anime.

Cyszard

Nie ma co się oszukiwać, ale Dona Wilsona biorą do filmów nie za jego jakiś tam talent aktorski, tylko za swoje umiejętności karate. Fakt, niektóre wali biją po oczach amatorszczyzną, ale jak widać takie filmy też się kręci. Ja osobiście podchodzę z uśmiechem na twarzy do kolejnych filmów Dona i miło wspominam jego filmy z ery kaset VHS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones