PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657859}

Witaj w klubie

Dallas Buyers Club
7,8 181 431
ocen
7,8 10 1 181431
7,5 44
oceny krytyków
Witaj w klubie
powrót do forum filmu Witaj w klubie

Niezły, ale nie zachwycający, może ze względu na treść zauważony, niewątpliwie widok wychudzonego i zamęczonego McConaughey'a jakoś porusza i tutaj może faktycznie dałbym oskara za sam rozwój aktorski, co dziwne dostał go Jared Leto który jakoś mnie nie poruszył, ot zagrał geja to zagrał, no ale wiadomo że akademia rozdaje te nagrody jak chce

ocenił(a) film na 10
maximus_

Oboje dostali Oscary za te role. W pełni zasłużone,

Maciek_2

oskary od dawna nie są wyznacznikiem jakości to coś jak wybory miss świata ... ;)

ocenił(a) film na 9
maximus_

Leto nie grał geja tylko transseksualistę. Różnica jest znaczna. I zagrał tę rolę wzorowo i perfekcyjnie więc oskar jak najbardziej mu się należał.

ocenił(a) film na 9
maximus_

Leto nie grał geja tylko transseksualistę. Różnica jest znaczna. I zagrał tę rolę wzorowo i perfekcyjnie więc oskar jak najbardziej mu się należał.

Floyt

"nie grał geja tylko transseksualistę. Różnica jest znaczna." - nie wiem, nie sprawdzałem :D

ocenił(a) film na 9
maximus_

To nie ma nic do sprawdzania. Wymaga tylko minimalnej wiedzy i skromnego zainteresowania tematem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones