PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473041}

Witamy u Rileyów

Welcome to the Rileys
7,0 13 845
ocen
7,0 10 1 13845
Witamy u Rileyów
powrót do forum filmu Witamy u Rileyów

Dobra mam zamiar obejrzeć ten film. Jednak nie przepadam za grą aktorską panny Stewart. Krzywdzi się na ekranie. Polecacie? Co sądzicie o grze Stewart?

ocenił(a) film na 7
ostatniapiosenka1

Myślę, że w tym filmie nie było najgorzej. Możesz obejrzeć, całkiej spoko film.

ocenił(a) film na 9
ostatniapiosenka1

bardzo dobrze poradzila sobie Kristen w tym filmie wiec polecam

ocenił(a) film na 7
ostatniapiosenka1

to chyba jedyna rola w jakiej ją widziałam w której była ok. Jest przekonująca. Chyba tylko w Runaways była jeszcze znośna. Chociaż to, że jest aktorką jednej roli ( typ zbuntowana/ wulgarna/ arogancka/ z problemami nastolatka) wcale o niej dobrze jako aktorce nie świadczy,

ocenił(a) film na 9
ostatniapiosenka1

Kurde, zaczynam o Pani Steward zmieniać zdanie. Do tej pory śmiałem się że "gra jak drewno"... ale obejrzałem ten film, The runaways, epizod w Into the wild... i dochodzę do wniosku, że ta sprawa ze "zmierzchem"- w sumie ona gra tam nastkę... i jeśli ma być taką typową "nastką"... to to również zagrała dobrze.

ocenił(a) film na 7
nuerha85

Prawde mówiac to jej rola tutaj niewiele sie rozni od tej ze "zmierzchu" , Ona chce a On nie.........;)

użytkownik usunięty
ostatniapiosenka1

Film jest na prawdę niezły. Za Kristen też nie przepadam, ale tutaj wypadła całkiem dobrze. Zresztą myślę, że to ten nieszczęsny "Zmierzch" tak nas do niej uprzedził. Ma pewne problemy co prawda, ale poprawia się, dajmy jej szansę;)

ostatniapiosenka1

Spoiler: Szczególnie dobrze wypada w scenie :
-Straciliśmy córkę w wypadku...
- oh... it sucks...
haha xD

użytkownik usunięty
lol_ka

To prawda. Ten dialog mógłby być lepszy:
- User lol_ka deleted her profile on Filmweb.
- Oh... That's o.k.

ocenił(a) film na 5
ostatniapiosenka1

Po obejrzeniu "Twilight" stwierdziłam,że nie ma dla tek dziewczyny nadziei,ale może jednak byłam w błędzie.Całkiem nieźle sprawdziła się w trudnej roli.

ocenił(a) film na 8
ostatniapiosenka1

lubię sagę zmierzch ale ona tam praktycznie łądnie wyglądała i co jakiś czas bąkneła jakiś monolog , ale tutaj naprawdę daje radę

Dorciak

Zgadzam się. Dla mnie rola Mallory była trudna do zagrania, a Kristen zagrała ją fantastycznie. Brawo Kristen!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones