PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697329}

Witamy w Willits

Welcome to Willits
3,1 287
ocen
3,1 10 1 287
Witamy w Willits
powrót do forum filmu Witamy w Willits
ocenił(a) film na 4
romek_krakow

Widziałem, ale jak na razie nie mam pojęcia, co o tym filmie sądzić. Jest strasznie pokręcony.

ocenił(a) film na 3
Julian_Mach

Potwierdzam

ocenił(a) film na 2
Julian_Mach

A co tu jest pokręconego? Narkomani "widzą" i "wiedzą". Mnie nurtuje pytanie, ile i co brali w czasie realizacji Rayanowie.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

+Krzypur
Obawiam się, że trochę trywializujesz. Ganja nie jest "narkotykiem", to po pierwsze - vide słynny Raport WHO. Po drugie, po ganji nie "widzi się", ani "nie wie" nic więcej, niż bez niej. Po trzecie ganjię się nie "bierze", tylko pali. Po czwarte Północna Karolina to dość liberalny stan, a więc sam sobie odpowiedz na problem, co w czasie realizacji filmu robili Rayanowie. Życzę wiele zieleni i płynącej z niej błogości.

ocenił(a) film na 4
Julian_Mach

Przecież w filmie nie było ganji. Masz jakieś urojenia. Pewnie po ganji :-/

ocenił(a) film na 4
Artanis

Jak przeczytasz całą dyskusję, a nie jej urywek, to może przestaniesz popisywać się nieadekwatnymi komentarzami.

ocenił(a) film na 4
Julian_Mach

W tej "dyskusji" do mojego komentarza było raptem 5 komentarzy. Uwierz mi, że dla kogoś, kto nie jara ganji, to nie jest dużo. Chyba, że została skasowana. Ja odniosłem się jedynie do tego, co widzę. Reszta to omamy po ganji. Czy coś tam. Pokój i ganja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones