PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349764}

Wkraczając w pustkę

Enter the Void
7,2 21 316
ocen
7,2 10 1 21316
7,4 21
ocen krytyków
Wkraczając w pustkę
powrót do forum filmu Wkraczając w pustkę

forma,forma...

ocenił(a) film na 9

Pod względem formy ten film to absolutna rewelka:granie kolorem, sposób przemieszczania się kamery, zacieranie granicy między rzeczywistością, a snem w sposób genialny. Sceny miejskie i erotyczne to mistrzostwo świata.
Rozwalają mnie opinie, że film jest za długi bo ja takie obrazy mógłbym oglądać jeszcze przez parę godzin bo w ten film wchodzi się stopniowo by napawać się obrazem.
Ja mam największą radość z dzieła sztuki jak muszę się dostosować do czegoś nowego, zmienić się, z braku tego otwarcia na coś nowego wynika niezrozumienie tego filmu.
Za formę 10/10 za treść tylko 8/10 bo tematyka reinkarnacji jest pokazana dość naiwnie i wprost, nie mówiąc już o błędach w rozumieniu jak działa karma.
Tak czy inaczej to uczta dla widza, uczta po której z ulgą wraca się do rzeczywistości, na którą patrzy się inaczej, przynajmniej przez parę dni.

ocenił(a) film na 7
Chris_Sharma

SPOJLER

Ciągły ruch kamery (wędrówka duszy) z momentami gdy skupiał się na czymś i leciał dalej... - genialne.
Trochę się dłużyło - nie fabularnie, ale forma perspektywy. Do tego sceny z nowego początku dość przydługie, mogli te pare minut poświęcić na coś innego - ale rozumiem - najważniejszy aspekt filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones